Space Race - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Boardcubator
Autoři: Jan Soukal
Marek Loskot
Michal Mikeš
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly

Pokud by někdo sháněl rozměr, jaké obaly použít, tak perfektně sedí zelené od Tlamy, takže 63,5x88 mm. Karet je přes 200, takže dvě balení nestačí ;)

K napsání mě inspiroval Honza z Pod Víkem ;)
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!
26.3.2021 18:39:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Dík za info
Jinak jsi mohl rovnou napsat že jsem tě otravoval o rozměr i když mám svojí kopii také doma. Prostě nestíhám rozbalit ;-)
______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

26.3.2021 19:02:56

dragon shields

Ja jsem balil do standard size dragon shieldu, karty se do nich vejdou krasne...jenom se teda pak hodne blbe vejdou vsechny do insertu, musel jsem par natlacit i do fochu na mission cards. Ony si casem trosku sednou, ale ted je to teda jen tak tak.

26.3.2021 19:53:58

Insert v obalech
Na BGG je obrázek, jak to tam dát v obalech. Má se to rozdělit na dvě půlky a otočit o 90 stupňů a dát na to místo, kam se dávají ty karty frakcí.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

26.3.2021 19:59:31

@Bartyx

jojo, to jsem videl. Ale ony ty dragon shiedy jak jsou macaty, tak to proste pretejka pres insert)))...ale ja uz jsem na to zvyklej, to samy bylo u karet pamiru...po par zahranich se ten objem zmensi zase a uz se to vejde. Taky sem to tam ted natlacil, ale jenom diky tomu pruhlednymu viku, jinak by to byl dost opruz...

26.3.2021 20:06:30

Dragon Shield
Díky za postnutí infa i sem :) Zrovna na Dragon Shieldech jsme to nezkoušeli, protože mě příjdou už trošku moc special a moc lidí je na deskovkách nepoužívá - ale klidně dejte feedback jak to máte vy.

S percivalama od Paladinů to sedí perfektně (ty jsou na tom obrázku) a ty jsou podle mě hodně podobné těch Diamondům od Tlamy.

26.3.2021 23:11:42

@Kloboukk
Ja na ne nedam dopustit, ale je mi jasny, ze to neni pro kazdyho. Nicmene v dragonech je to teda fakt narvany k prasknuti, ale jak uz jsem psal, ono si to sedne...btw hral jsem zatim jednou s manzelkou a supr! Na me moc kratky, ale manzelka nadsena :).

27.3.2021 13:08:12

Dragon Shield Matte Clear
Neni nic lepsiho. Nevyhody jsou dve:
1) samozrejme cena
2) pokud je v krabici malo mista, balicek karet takrka zdvojnasobi svuj objem, diky poctive gramazi obalu

Ale nenasel jsem zadne jine obaly, ktere by byly tak prijemne na dotek a v kterych by karty v balicku drzely stabilne pri sobe.

27.3.2021 18:01:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Diamond Green
Tak obaleno do TLAMA obalů (Diamond Green), obalené karty se v pohodě vejdou do přihrádek na karty (po otočenou o 90°) dokonce zůstalo i místo na předěly mezi jednotlivé balíčky ovládacích karet pro jednotlivé agentury...
______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

30.3.2021 07:18:34

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas