Space Hulk: Death Angel – The Card Game: Space Marine Pack 1

xxxxxxxxoo hodnoceno 10x (Seznam vlastníků)

Space Hulk: Death Angel – The Card Game: Space Marine Pack 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Space Hulk: Death Angel – The Card Game
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Andrew Meredith
Corey Konieczka
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obsah minirozšíření

Včera se mi do pařátů dostalo tohle minirozšíření společně s Mission Packem 1, tak vás chci potěšit svými prvními dojmy. Hodně jsem toho už napsal u Mission Packu 1 (http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/space-hulk-death-angel-the-card-game-mission-pack-1-2035/diskuse/obsah-minirozsireni-3723/), tak se tady nebudu opakovat a přejdu přímo k věci.
Obsah balení:
2 nové bojové týmy, pro každý tým 2 mariňáci a 3 akční karty
8 karet randomizátorů všech dostupných týmů, které nahrazují žetonky týmů ze základní hry
+ nedůležitý obsah balení jako titulní kartička s obrázkem a pravidla vytištěná kartě

Bojové týmy vypadají luxusně, jeden vede obrněný mariňák s raketometama na ramenou a druhý je pod vedením kaplana Raziela, který má místo helmy úhlednou lebku. Podám bližší informace až s nimi zahrajeme, zatím se držím v temnotě kvůli první překvapivé hře :-)
Randomizační karty jsou skvělá věc a měly být už v základu. Jsou mnohem lepší než ty žetonky. Problém akorát vidím v tom, že pokud vyjde další rozšíření s novými mariňáky, tak tam zase budou muset být randomizační karty pro základní týmy, protože FFG vždycky vydává rozšíření nezávislá na sobě. Tím pádem mi bude narůstat počet zbytečných karet, které budu mít několikrát. To mohli trochu vychytat už v základu.
19.4.2011 19:18:36

IN

jak?
Jak se to da sehnat?

20.4.2011 10:19:21

to IN
Já jsem si to nechával posílat přímo od FFG přes jejich e-shop. Když si najdeš dost lidí z okolí, kteří se k Tobě přidají, tak se i poštovné dá po rozpočítání zkousnout.

20.4.2011 11:40:36

IN

...
nebude to nektery z obchodu objednavat ve vetsim?

20.4.2011 13:48:51

to IN
Ve vedlejším vlákně, kde se tato otázka taky vyvolala, nikdo neodpověděl, takže předpokládám, že spíše ne. Domnívám se, že by to nebylo moc lukrativní.

20.4.2011 15:01:54

Vybíráme z Bazaru

Chlupatí zabijáci
Chlupatí zabijáci
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas