Space Empires: Close Encounters

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Space Empires: Close Encounters - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Space Empires: 4X
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Jim Krohn
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

tak jsem si letmo prolit pravidla
http://www.gmtgames.com/living_rules/SE-EXP-RULES-FINAL.pdf
a musim konstatovat ze tohle bude absolutni masakr vycet novinek ve hre:
System hodnosti lodi od novacku po elitu, kdy za kazdou znicenou lod ma letka sanci postoupit na dalsi level
zajimani lodi
nove a lepsi lode
novy system flotil
pozemni boje a obsazovani zakladen
21.10.2012 13:49:56

prva partia
vcera sme konecne po dlhom case otalania rozbalili toto rozsirenie. Zahrnuli sme do hry prakticky vsetko (okrem Unique Ships a Research Centers). Musim povedat ze je to masaker. My sme otrli hraci a nejak sa cez to uz nejak prekuseme, ale fakt odporucam zacat pridavat veci z rozsirenia postupne, hlavne ked ste uz dlhsie nehrali zaklad..... Inak celkovo ale dojem pozitivny ale je to hra vyhradne pre magorov (to vsak podla mna bola uz zakladna hra)

18.7.2013 12:22:37

SE-CE
Mám hotový překlad pravidel, ještě to zkontroluju a publikuju, tak se třeba najde víc "magorů" i mezi neangličtináři:)
Rozšíření jsme ještě nehráli, ale trošku nás děsí pár pravidel, u kterých je "toto pravidlo může prodloužit hru..." Už základ hrajeme hodiny a hodiny a s rozšířením to bude několikadenní vesmírná pařba!

18.7.2013 14:17:19

predlzenie hry
u nas v zakladnej hre zvyklo predlzovat hru hlavne ked sa niekto dokladne zaminoval. Prave v tomto rozsireni velmi zasadne zdrazili technologiu min a aj ich vyrobu a naopak zlavnili tech minoloviek a pridali im aj dalsi level. Takze z tohto hladiska skor posun k zrychleniu hry.... ked budeme mat nove pravidla pod kozou nemyslim si ze ta hra bude omnoho zdlhavejsia. Este mi neda nespomenut, ze Empire Advantage karty mi pridu celkom nevyvazene, ale je to zas velka sranda....

18.7.2013 14:44:21

Vybíráme z Bazaru

Valley of Tears - ve fólii - zásilkovna v ceně
Valley of Tears - ve fólii - zásilkovna v ceně
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas