Space Empires: 4X

xxxxxxxxxo hodnoceno 44x (Seznam vlastníků)

Space Empires: 4X - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Jim Krohn
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vydání v CZ


Zdravim, na strankach vydavatelstvi fox in the box muzete hlasovat, aby tuto hru vydali v cestine. Zde odkaz: https://foxinthebox.cz/predobjednavky/gmt-2021
27.3.2021 18:23:34

Za mňa nie
Všetko potrebné je tu na stiahnutie. Samotné hranie je v podstate bez textu. Aj názvy lodí na žetónoch sú v iba skratky. Samozrejme, rád by som mal aj túto hru v Češtine, ale zahlasoval som za iné :-)

27.3.2021 19:32:29

a dreasss
Souhlasím s Tebou. Také jsem hlasoval pro jiné. Space empire 4x je po nauceni pravidel a s vytistenim prehledovych listu (pripadne karet z rozsireni), vse je zde dostupne, nazykove nezavisle...

27.3.2021 20:58:50

Hladovanie
Jedine,keby to vyslo aj s expanziami. Close nema prelozenu knihu scenarov a to druhe nie je vobec.

27.3.2021 21:39:14

Vcetne vsech rozsireni

Ano presne toto jsem psal do poznamky jake dalsi hry vydat. Bylo by super kdyby to vydala liska najednou cele vcetne obou rozsireni a knihy scenaru.

27.3.2021 21:50:25

Rozsirenie
No,uplne najlepsie pockat a vydat to aj s tym tretim rozsirenim.

28.3.2021 00:31:38 | Upraveno autorem (porovnej)

taky
Mam to podobne jak u prvnich dvou prispevku, s dostupnym lokalizovanym obsahem ke stazeni je pro me zbytecne mit ofiko lokalizovanou verzi. Pri hre zas tolik anglictiny neni, je to normalne hratelne i pro neanglictinare, pokud jim nekdo vysvetli pravidla nebo si je vytisknou tady.

Mam i Close encounters, ty jsou paradni, ale o Replikatorech vaham, zatim si nejsem jisty, ze je musim mit. Velke hexy terenu se mi vubec nelibi, uplne to kazi meritko vesmiru na hernim planu.

Mozna se pustim do prekladu scenaru Close Encounters, uvidim.

28.3.2021 07:15:15

Meah
S tym prekladom.... By si mi urobil Vianoce na jar. A asi nie len mne.

28.3.2021 12:46:41

Pouze pravidla
Ja bych byl pro, kdyby vydali ofiko pouze pravidla se scenarema k zakladu i k obema rozsireni. Jako to udelala tlama s eclipse.
Anry

28.3.2021 20:11:02

Vybíráme z Bazaru

ZEN GARDEN // NOVÁ & ZABALENÁ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas