Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game, A

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game, A - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická
Čeština: undefined
Vydavatelé: CMON Limited
Autoři: Michael Shinall
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Starter set

Když se pořídí starter set, dá se rovnou začít hrát proti sobě nebo je třeba koupit nějaký druhý rod?
1.5.2021 09:25:15

Pokud máš na mysli úplně první starter: Stark vs. Lannister, tak už z názvu vyplývá, že si s touto krabicí zahrajete plnohodnotnou hru ve dvou. Pokud máš však na mysli starter pro jednotlivé rody (Baratheon, nově vycházející Greyjoy), tak bohužel. V jednorodovém starteru je jednotek akorát na složení středně velké armády a pouze jeden balíček rodových taktických karet.
______________
aka WantonDuke

1.5.2021 11:21:14

Děkuju, a je ten obsah Stark vs Lannister dostačující na nějaké dobré hraní nebo jsou to fakt jen nějaké základy a bez rozšíření to nebo ono?

1.5.2021 16:55:35

Neví někdo - je nějaký rozdíl ve starter setu mezi kickstarter a retail verzí ? Jde mi hlavně o pózy miniatur - jestli např. novější retail verze neobsahuje více variant jednotlivých druhů jednotek… A kvalitou detailů je to stejné ?

6.12.2021 08:46:48

Kvalita je taka ista, niekde som cital ze asi 2 figurky mali v retail inu pozu, jaime lannister a etste niekto. Ale osobne mi nepripadali lepsie.

11.1.2022 20:08:36

@worro  OK, díky.

Ještě doplním že jsem narazil na video kde představují 2 chystané nové starter boxy - jeden pro Starky, druhý pro Lannistery. Tedy tyto 2 rody po novu již nebudou spolu ale každý bude mít svoji krabici, přičemž předělají skladbu jednotek a pózy miniatur (ty staré jsou kritizovány za statičnost oproti mnohem dynamičtějším pózám ostatních, nověji vydaných rodů)

11.1.2022 21:49:26

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas