nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Small World: Realms

Rozšíření pro hru: Small World
Small World: Underground
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Mapy Říšských Čarodějů, proslulé pro svou úžasnou kartografickou přesnost, podrobně zobrazovaly dokonce i ty nejzapadlejší jeskyně a nejtajemnější rasy Malého Světa. Ale Velká Katastrofa (způsobená Mystickými Orky?) otřásla krajinou, překřeslila hranice a vytvořila nové Říše k opětovnému prozkoumání světa...

Realms je rozšířením hry Small World, které přináší množství geomorfických regionů podobných puzzle a tucet nových scénářů. Hráči také mohou kreativně kombinovat terén a vytvořit si vlastní mapy a scénáře. To dělá z rozšíření Small World Realms definitivní nástroj pro tvorbu světů, a to jak pro fanoušky hry Small World tak i Small World: Underground.

Rozšíření obsahuje 48 geomorfických dílků krajiny: 26 z nich jsou šestiúhelníkové dílky, každý z nich rozdělený na 3 regiony; každý region odpovídá jednomu typu krajiny ze hry Small World (z jedné strany dílku) a Small World Underground (z druhé strany dílku). Tyto dílky je možné sestavit jako puzzle v nespočetných variacích podle toho, jak hráči chtějí, nebo je možné dílky sestavit podle jednoho z 12 připravených scénářů, které jsou obsaženy v příručce s pravidly.

Dále lze použít dalších 22 hor, propastí a vrcholů (hor výšky 2), velikostně třetinových oproti dílkům krajiny, a přidat ještě více rozmanitosti.

Rozšíření obsahuje:

  • 48 geomorfických oboustranných dílků krajiny (26 geomorfických šestiúhelníkových dílků krajiny, každý se 3 regiony, 12 dílků hor, 6 propastí, 4 vrcholy)
  • 12 tunelů
  • 10 dolů na vítězné mince
  • 8 různých žetonů (Rezavý trůn, atd.)
  • 6 označení hranic řeky
  • 1 počítadlo kol
  • 1 příručku pravidel s 12 scénáři

Autor: Tehuan

Vybíráme z aukcí

Harry Potter TCG Starter
Harry Potter TCG Starter
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>