Small World of Warcraft

xxxxxxxxoo hodnoceno 107x (Seznam vlastníků)

Small World of Warcraft - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Philippe Keyaerts
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Moc škodiace?

Ahojte,

rozmýšľam o kúpe tejto hry pre mňa a manželku primárne, ale nemáme radi konflikt v hrách, ale tu sa mi zdá to škodenie také “bezzubé”, že skôr len ti odoberiem nejaké potenciálne bodíky, ako keby som ti niečo skutočne zničil… 

Je to tak, alebo je to dosť škodiace a radšj by sme do toho nemali ísť?

Aké sú vaše skúsenosti?

Ďakujem za rady

Tibor

22.8.2023 13:54:29

V prvom rade ta hra primarne pre dvoch nevynikne. Da sa to hrat ale za mna to straca pointu. Hra je v podstate postavena na konflikte. Prve kola sa len rozsirujes so svojou prvou rasou ale zachvilu ti dojdu jednotky takze pojdes do upadku a zoberies druhu rasu, v tomto momente ale uz dochadza miesto na mape a budete sa v podstate neustale napadat. Co znamena ze zaberies uzemie protivnika, znicis mu jednu jednotku a dalsie mu vratis do ruky. Takze beries body aj jednotky druhemu hracovi v podstate kazde kolo. Kvoli tomu ta hra vynika vo viac hracoch, uz vies ludi ukecavat na koho utocit a na koho nie. Tiez dost zavazi kto ma aku rasu a profesiu a moze sa ti stat ze bude na mape rasa na ktoru sa jednoducho neoplati utocit. V dvoch hracoch jednoducho zautocis na protihraca, das body a on/ona spravi presne to iste, zautoci a zaskoruje. Odpada vsetka interakcia pri stole. 

22.8.2023 14:10:43

Ďakujem za odpoveď.

Máš skúsenosť s tou variantnou hrania s Murlockmi ako pasívnym hracom?

22.8.2023 14:28:40

Premyslime o teto hre a nemame radi konflikt. Zde bych skoncil a hledal jinou hru … 

22.8.2023 21:07:05

Vybíráme z Bazaru

Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Massive Darkness 2: Hellscape (EN) vo fólii
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas