Škoda kouzla, které padne vedle

xxxxxxxxxo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Škoda kouzla, které padne vedle - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: (Self-published)
Autoři: Jirka Hunyady
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Postava čarodějky?

Neplánuje se vydat i postava čarodějky? … Manželka se ptá :-D

Nicméně si myslím, že by to mohlo být fajn a i holky, slečny a dámy by to ocenily. :-)

26.10.2023 08:55:01 | Upraveno autorem (porovnej)

No když se hra vyprodá plánujeme rozšíření pro Sólohru + doplňková pravidla na rozšíření pro 3. a 4. hráče. Tam nějaké postavy navíc budou.

U postavy čarodějky nevím. :) Vousatí čarodějové se mi prostě ke hře stylově víc líbí. Nechám si to ale projít hlavou a uvidím. Případně bych vám časem vyrobil alespoň nějakou speciální kartu s původním rámečkem pro domácí tisk a pokud hrajete s obalenými kartami ke hře to bude hezky sedět… 

28.10.2023 22:12:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Merlin byl jistě cool čaroděj, ale souhlas s modelem sexy Saxany 🤔😉

Za mě super hra, ale mel bych dotaz ohledně řád. Kolik karet mohu mít maximálně v řadě a kolik do hloubky před čarodějem? 

1.11.2023 00:04:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Do rady tuším neomezeně, ale nemůžeš vykládat dvě rady za sebou. Mne se zatím povedlo vyložit maximálně 6 karet a pak se mi to stejně sesypalo :)

2.11.2023 18:12:51

Dotazy na pravidla pak kdyžtak prosím hoďte do nového vlákna :) Jinak v pravidlech je, že karty se vykládají před čaroděje do jedné řady. Omezený počet karet v řadě není, jen se musí vždy vykládat na jeden z krajů. Více řad není možné mít, pak by nefungovalo spousta pravidel ohledně útoku. Viděl jsem už i extrémní hry, kdy jeden z hráčů měl cca 10-12 vyložených karet :)

2.11.2023 21:46:03

Vybíráme z Bazaru

Marvel Dice Throne: Scarlet Witch v. Thor v. Loki
Marvel Dice Throne: Scarlet Witch v. Thor v. Loki
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas