Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zničené komponenty

Zdravím. Hrál jsem hru s kamarády. Jeden z nich, neslušný ignorant, samozřejmě upustil některé (dva žetony měst) komponenty na zem. Místo aby je zvedl, nechal je tam ležet. Toho využil jeho čokl a komponenty sežral.
Je nějaká šance tyto komponenty získat v originálním provedení?Tedy ne vytisknout a nalepit na karton. Nebo budu muset koupit nové celé balení?
Hádám, že bude potřeba koupit nová hra.. Tedy asi zbytečný dotaz. Šlo mi spíše o to, vylít si srdéčko a podělit se o zkušenost, jací mezi námi žijí ignoranti.

Díky a nechť žije laminování všech herních komponent (odednes u každé hry, i kdybych odteď musel nosit 2 krabice místo jedné).
27.5.2013 18:25:35 | Upraveno autorem (porovnej)

ad ignorant
Takove lidi bych nakopal nekam, nastesti FFG je natolik vstricne, ze ti posle cokoli. Akorat by mi bylo blbe zadat si o dva zetonky z Ameriky. Resim podobny problem, ale kvuli dvoum zetonkum jim zatim nechci psat. Me chybi postavy do Arkhamu zase...

Na strankach FFG je nejaky ofiko formular, kde vyplnis co chces atp. a zaslou ti to.

27.5.2013 18:41:33

Trigon
Žádné obavy. Je potřeba udělat dvě věci

1) kamarádovi dát záhlavek čili tatranku :)

2) napsat vydavatelům Fantasy Flight Games. Normálně jim vysvětli co se stalo a věřím, že ti pošlou nové komponenty. Hodil bych tu odkaz na jejich servis kde mají formulář, ale nechce mi teď zrovna najet jejich web, tak snad si poradíš. www.fantasyflightgames.com ;)

EDIT: Já osobně jim píšu i kvůli jedné figurce, takže není důvod se ostýchat...

27.5.2013 18:44:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky
Díky.. tak to tam jdu hned napsat.

Což o to, mě by ani nevadilo, co se stalo. Každému se občas povede něco shodit na zem a nevšimnout si toho nebo něco omylem polít (což už tak v pohodě není).
Mě ovšem zarazilo, že první co ten hňup řešil, že "bude muset hrát s ošklivými zelenými". A když jsem mu řekl, že by bylo fajn, aby mi to vynahradil (sehnal komponenty pokud to půjde, pokud ne, tak si vzal tu hru a přispěl mi na novou), tak se mohl zbláznit. Když jsem se tedy začal balit s tím, že nemám už náladu hrát, tak jsem byl označen za psychopata a dementa.

Čili, jsem o kamaráda chudší, ale o životní zkušenost bohatější. A hlavně už si ode mě nikdo nebude půjčovat peníze...

Takže ještě jednou díky a mějte se. :)

27.5.2013 19:21:45

BF?
a co napsat na BlackFire? za pokus nic nedáš a mohlo by to být rychleji ...

27.5.2013 21:38:36

FFG
No, napsal jsem na FFG, tak jsem zvědav, zdali mi odpoví.. Moje angličtina by jim mohla řádně pocuchat nervy.. :D
Nemáte někdo představu, za jak dlouho by tu tak měly ty komponenty být a zdali se platí nějaký poplatek, případně kolik?

27.5.2013 21:53:57

Trigron
Cas: v zavislosti na poste a kolik toho FFG maj na praci, me to prislo do dvou tydnu.

Prachy: 0, je to v ramci jejich zakaznickeho servisu

Kamarad: takovyhodle jsem nastesti jeste nepotkal...

28.5.2013 01:42:20

Vybíráme z Bazaru

Pyramids
Pyramids
Akt. cena: 135 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas