Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla pro základ+obě rozšíření

Ahoj,

nedal si nekdo praci se sestavenim komplexnich pravidel,ktera by obsahovala souhrn vseho?Podarilo se mi zkompletovat hru i s obema rozs.,doposud jsme hrali zaklad a to ne tak casto jak bych si pral a abych to mel poradne pod kuzi.A ted kdyz se snazim prostudovat k tomu dvoje pravidla navic,tak v tom mam opravdovej gulas.

Nasel jsem tu jakasi ultimatni pravidla,ale podle me nejsou vcetne druheho rozsireni.

Predem moc dekuji za odpoved.

26.3.2022 11:47:08

@Zlorenc 

Tady najdeš přeložená pravidla pro hru i obě rozšíření. Pravidla pro rozšíření jsou udělaná dobře a věnují se jen novým prvkům, takže není problém listovat v nich zvlášť. Jestli chceš pravidla v jednom kuse, vytiskni si to sešij jako jeden sešit. 

Doporučuji hrát a hrát a hrát. A i pak budou momenty kdy se budete dohadovat o výkladu pravidel. My máme odehraných už desítky mačů a pravidla už máme zažitá. Ale trvalo to a stejně občas sáhneme po pravidlech.

28.6.2022 23:11:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Sice opožděně,ale děkuji za odpověď.Teď jsem byl dlouho zaměstnán jinou hrou,ale rád bych zas vyndal cívku na stůl.Takže se do poho jdu zas ponořit.Od mého dotazu se mi totiž stále  nepodařilo to dohromady zahrát.

 

28.1.2023 15:00:12

Vybíráme z Bazaru

Verona
Verona
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas