Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oblíbený národ

Zdravím, jaká je váš oblíbený národ za který hrajete a proč? Případně jakou taktiku upřednostňujete za ten který národ :) Zajímalo by mě to, zatím jsem vyzkoušel 3 a uvažuju co si vezmu příště...
20.2.2013 12:31:49

Oblíbený národ
Nejraději mám Čínu, upřednostňuji u ní taktiku kulturních bodů s podporou obranné armády :)

3.3.2013 00:45:57

Oblíbený a neoblíbený
Oblíbený: Římané pro jejich schopnost šířit kulturu ohněm a mečem.
Neoblíbený: Rusové pro jejich industriální sílu a umění krást technologie, což považuju za mrzké, zákeřné a zatraceně účinné.

4.3.2013 00:39:36

(ne)oblíbené
Nejméně mě to bavilo asi zatím za ameriku... ta osobnost na začátku je sice dobrá, ale lepší to bude až v rozšíření, kde bude mít skutečnou moc...
Zatím nejvíc jsem si užil Egypt, kde ať si člověk vyytáhne jakejkoliv div, tak je to brutální výhody na začátku + to stavění budov je taky luxusní

5.3.2013 18:03:04

Egypt jsem ještě nehrál
ale stavba zdarma každé kolo mi přijde silná. Naopak dobrou zkušenost mám s Amerikou. Přece jen 2 kladiva (nebo jsou to šroubky? ;D) za 3 obchody se celkem pozná, když člověk vytáhne nějakou tu minci a k tomu přístavy. Navíc s trochou štěstí dá osobnost třeba taky minci a hned je na světě veseleji.

5.3.2013 18:34:14

Německo
Německo nebo Amerika na finance je tutovka.

5.3.2013 18:50:03

Egypt
Egypt ten ma najviac bavi a čina je tieš dobra.Naopak za nemcou mi to dosť nešlo.

6.3.2013 15:11:14

Rozšíření
Jestli někdo hrál rozšíření, pak nejlepší jsou jasně Španělé... ty jejich výhoda je neskutečně silná, obzvlášť ve více lidech... těžko je pak zastavit

16.3.2013 17:10:40

heh
úplně první hru jsem hrál Čínu...vyhrál jsem na peníze, ale hráli jsme to blbě :-D teď jsem hrál za Egypt a už podle pravidel výhra na techy..za oba se mi hrálo solidně, za Egypt líp, div super, slušný okolí hlavního města, stavba zadarmo luxusní....s obranou army i přes prohraný první boj (útočník mě pak nedodělal) jsem pak udržel nápor a vyhrál na techy

teď mě láká Rusko, Řím...Amerika vůbec, zdá se mi nejslabší a Německo je na můj vkus až moc orientováno na boj

18.3.2013 23:10:35

Vybíráme z Bazaru

Teotihuacan city of gods
Teotihuacan city of gods
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas