Sid Meier's Civilization: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 626x (Seznam vlastníků)

Sid Meier's Civilization: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obaly a preklad

ahoj mam dotaz :-)
chci koupit FFG obaly 63x41 a do nich vlozit karticky a pak erraty + takhle pocestit celou expanzi.
Ptz karty jsou verejne a jen par karet je licem dolu tak by to mohlo jit ne? BF asi expanzi nevyda ze jo...
dekuju za napady :-)
23.2.2012 09:36:34

twix
To ti poradí zkušenější, jen vím, že se tu lidi na CZ překlad ptali, ale minimálně letos by vyjít neměl...

23.2.2012 11:49:59

obaly a překlady
Nevím jestli máš obalenou základní hru, pokud ne doporučuji ti ji obalit, nebo aspoň karty kultury a divů, protože jsou i v rozšíření a podle obalů by jsi je poznal. Na obalení celého základu+rozšíření potřebuješ 224+152=376 obalů Mini American (žluté-FFG). Pokud vezmeš verzi obalů od FFG, potřebuješ 8 balíčků (jsou po 50ks).
Překlady karet k rozšíření (kromě technologií) jsou ke stažení u rozšíření a dělal jsem tak velké, aby překryly původní karty.

23.2.2012 14:40:37

ok
tak obaly uz mam a uvidime :-) tesim se na 1. hru ale chci mit vse uz opravene ;-)

23.2.2012 17:34:01

tiskarna
Chtel bych se zeptat jestli nevite o nejake tiskarne v praze kam bych mohl donest materialy na vytisknuti (preklad karticek na napr. flashce). Pak bych si je vystrihl a zasunul nad origo karticku v FFG obalu :)

Jestli vubec existuje takova tiskarna tady :) nekde jsem cetl o nejakem amosovi...
diky :)

1.3.2012 13:13:00

to twix
Pokud ty sám nemáš možnost si to vytisknout na nějaké laserovce, tak ti to určitě vytiskne každé grafické studie na které narazíš. Podle mě jich v Praze musí být mraky.

1.3.2012 15:23:20

2 kren
No prave ted mam doma jen cernobilou laserovku :(
A ja ted nejak nemuzu v Praze nejak zadny studio dohledat ...
Navic by bylo pefrektni kdyby mi udelali cestinu na kartu narodu jako samolepku abych to jen nalepil :)

1.3.2012 22:37:57

hotovo
tak dik za rady :) uz mam vse obalene a pocesteno a na narody jsem si vytiskl v copy centru nalepky co vypadaj jako original.. parada :)

2.3.2012 17:52:11

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Lord of the Rings - On the doorstep (Hobbit)
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas