Sherman Leader

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Sherman Leader - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: DVG
Autoři: Dan Verssen
Rick Martin
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra 2 hoďky a pak úklid - má to cenu?

Zdar,

přemýšlím, že bych pořídil 3 exemplář do své sbírky válečných sólo her, chtěl bych ještě něco z Leader série od DVG. Nakoukal jsem dost videí a nejvíc se mi zamlouvá Sherman Leader, přeci jen pozemní bitvy se mi líbí víc, než  letadla, ponorky atd…

Přečetl jsem několikrát návod, všechno chápu (nebo si to aspoň myslím :o), ale chtěl bych se zeptat na jednu věc. Podle videí je na tom stole dost věcí, hodně žetonků, každá jednotka má kartu a velitele a na ty se pokládají další žetonky, jsou tam žetony bataliónů atd… Hraju to v kuchyni na stole,  max.tak 2-3 hodiny a pak to musím sklidit. Bude velký problém tu hru uložit a pak ji obnovit? Za tu dobu podle mě tu kampaň neodehraju, takže to budu muset nějak ukládat, třeba jako v Tainted Grailu. To mě občas od hraní Tainted Grailu odrazuje, protože ten třeba nemá cenu vytahovat, když mám třeba jen 1-2 hodiny čas. Než to rozložím, pak chvíli hraju a pak zase ukládat, to  si radši zahraju něco jinýho. U tohodle mám podle videí obavu, aby to nebylo možná ještě horší s tím rozkládáním/ukládáním, než Tainted Grail…

13.6.2021 17:20:40

Zdar,

já mám (B-17 FF Leader) rozloženo na sololitové desce zhruba velikosti desky stolu (ale musí prolézt dveřma), celá kampaň je fakt na dlouho, takže zahraju vždy pár náletů a pak celou rozloženou hru s tou deskou šoupnu pod postel :-), další den jednoduše vytáhnu a hned se zase startuje :-)

13.6.2021 19:19:41

Mám SL a kampaň je vážně na víc než 3 hodiny, ale když se rozhodneš po bitvě sklidit a hrát třeba za týden tak není problém si vyfotit své jednotky s žetony, které pak dáš extra do pytlíku ať je nemusíš hledat a podle fotky to zase rozložit.

Stejně tak bataliony.

Pokud by byl zájem tak plánuji svou prodávat, takže během týdne tu bude na dražbě.

 

14.6.2021 06:04:52

Můj Sherman aktuálně na bazaru. Top stav.

17.6.2021 19:37:31

Dneska mi přišel :o) O víkendu se do toho  ponořím, uvidím, jak to bude s ukládáním hry. Strkat to pod postel na kartonu je dobrý nápad, ale ne se dvěma malými dětmi. Tedy ne až tak malými (7 a 9 let) ale pořád to ještě pro tu hladu žetonů pod postelí nebude moc bezpečné… Focení bude asi postačující, ale u Tainted grailu jsem taky napřed fotil, ale nakonec jsem od toho upustil a zapisuju to všechno na ten ukládácí arch - ono to stačí. Tady si možná taky udělám nějaký ukládací papír, uvidím…

17.6.2021 20:12:49

Vybíráme z Bazaru

Archipelago DE
Archipelago DE
Akt. cena: 21 €
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas