Shadows over Camelot: The Card Game

xxxxxxoooo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Shadows over Camelot: The Card Game  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Bruno Cathala
Serge Laget
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyváženost, zábavnost a porovnání s deskovkou

Rád bych založil toto vlákno nad diskuzí ohledně karetní hry. Mohl by někdo srovnat se samotnou deskovou hrou? Je hra chytlavá nebo omrzí po pár hrách.
20.11.2012 10:35:32

...
Zatím jsem hrál dvě hry, takže jestli vydrží, to posoudit nemůžu... Každopádně jsem se u obou her dobře bavil, obzvláště po pár pivech mít pořádek ve všch číslech bylo dost těžký, párkrát jsem prostě nad tím rezignoval a jen doufal, že mezi náma není zrádce:)

v samotný hře je kromě základní varianty i rozšířená, která přidává více škodících karet, ale naopak i nějaké, které pomáhají (v rukou zrádce samozřejmě ne:)). s těmi jsme tedy nehráli, ale věřím, že hru hodně oživí...

jo a srovnání s deskovou hrou nemá podle mne smysl, jediné co je stejné, tak je téma a herní mechanismus zrádce, jinak jsou to úplně dvě rozdílné hry...

20.11.2012 10:45:03

Šance zrádce na úspěch
K tomuhle příspěvku mě vyprovokovalo vlákno "Hra se zrádcem" v obecných tématech.

Přišlo mi, že zrádce v téhle hře nemá moc šanci. Za střízliva to podle mě docela dobře spočítá/odhadne i jeden člověk, navíc jsme si při hře více hráčů vždycky domluvili, kdo hlídá kterou barvu. Takže tam se "omyl" při vyslání výpravy dá uhrát maximálně tak přes Morganu.
Co vy na to?

EDIT: je teda pravda, že jsme hráli zatím jen základ..

19.3.2013 14:31:04 | Upraveno autorem (porovnej)

nedohadujte se
Pak je to asi zajímavější, ve dvou to bylo docela sranda a zrádce vyhrává.
Řekl bych, že to není tím,že by byl lepším hráčem

19.3.2013 17:04:22

Vybíráme z Bazaru

Codex Naturalis
Codex Naturalis
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas