Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Shadowrun Crossfire: Prime Runner Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Catalyst Game Labs
Autoři: Gregory Marques
Mike Elliott
Rob Heinsoo
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

solo

Hraje to někdo solo?
Je to dobré?
12.5.2019 16:28:30

Solo

Dobré to je, akorát neskutečně tuhé. Jsem to několikrát zkoušel a projel jsem to úspěšně ve druhém kole...

12.5.2019 16:52:49

Sólo
Na sólo hru to asi moc není. Hráli jsme to ve dvou a museli jsme hrát každej 2 runnery, protože se čtyřma je to zajímavější a aspoň o něco málo snadnější.. ;-)

12.5.2019 17:54:07

Solo
Tak asi nebude problem to hrat solo za 4 runnery ne?
Nic mene nevsiml jsem si, ze to je legacy. Takze se dohraje nejaka kampan a je konec?

12.5.2019 18:36:50

Solo
Hraju sólo za dva runnery a úplně v pohodě. Jednu misi jsem zkoušel za 4 runnery, protože ve dvou se to moc nedalo, a samozřejmě to problém není.
Pokud z toho chceš mít lepší zážitek a trošku smysluplnou kampaň, tak to chce High Caliber Ops rozšíření.
Pokud to nebudeš chtít hrát jako kampaň, ale jen si dát občas misi, tak se bez rozšíření obejdeš.

Jinak k tvé otázce ohledně legacy (i když jí přesně nerozumím): není to tak, že dohraješ kampaň a konec. Můžeš hrát znovu za jiné postavy. Nebo za stejné znovu. Moc nerozumím, proč by měl být konec. :)
Během misí sbíráš XP a postavu si vylepšuješ novýma schopnostma, ale max. čtyřma. To levelování jde docela pomalu, zvláště pokud prohráváš. Ve hře je tuna samolepek, které lepíš na kartu postavy. Já je teda nelepím, ale přichytávám sponkou, aby je mohl měnit a použít opakovaně.

12.5.2019 18:56:08 | Upraveno autorem (porovnej)

enzo - legacy
V legacy hrách často ničíš komponenty (lepíš nálepky, zapisuješ fixem, atd. a jak dohraješ kampaň (po třeba 10 - 20) hrách, tak je prostě konec :).
Můžeš to zrestartovat kitem (Charterstone) a nebo koupit celé znovu (Pandemic Legacy).

12.5.2019 19:52:57

Beholder - legacy
Vím, co je legacy, akorát jsem asi jinak pochopil tu tvoji poslední větu, že sis nevšiml, že je to legacy. :)
Tak ještě pro jistotu, nic ničit nebo přelepovat nemusíš (viz sponka), ale i kdyby jsi přelepoval, tak postav a samolepek je tam tuna a levelování pomalé, tak by ti to i s přelepováním vydrželo docela dlouho. Prostě to není "pravé" legacy ve stylu Pandemiku nebo Aeons End Legacy.
Jediná věc, při které trošku poškodíš karty hráče je, když si na ně markerem zaznamenáváš získané XP neboli Karmu. Dá se to gumou přemazávat, ale trošku se to zašmudlá a je to vidět. Takže dokud si člověk není jist, že to nebude obratem prodávat, tak je dobré na to nečmárat. :)

12.5.2019 20:02:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Jen přelepky na postavy
Jediné, co tam je legacy je, že si postupně můžeš vylepšovat postavu. Postavy za dokončené mise dostávají karmu a po nasbírání dostatečného množství karmy si mohou koupit nějakou schopnost. Nálepku si nalepíš na svojí postavu, kterých je tam opravdu hodně.
Mise, nemájí s legacy systémem nic společného, nenavazují na sebe a hraješ je neustále dokola (což ničemu nevadí, průběh je pokaždé jiný).
Pro sólo hru je tam tuším jedna mise, jinak musíš hrát za víc postav dohromady.

16.5.2019 08:01:09

Vybíráme z Bazaru

Pakal
Pakal
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas