Senjutsu: Bitva o Japonsko

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Senjutsu: Bitva o Japonsko - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: James Faulkner
Paul D. Allen
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Můžete se někdo podělit o zkušenosti?

Zajímá mě zábavnost, možnosti plánování a náhodnost, plynulost hry, možnosti stavby balíku, jak funguje v různém počtu hráčů apod. Díky za odpovědi!

10.12.2023 22:58:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Také jsem odehrál několik dalších her, hráno ve 1v1 nebo dathmatch 1v1v1 . Ve 3 lidech dobrý, ale žádnej zázrak. Ve 2 je to lepší. Nejlepší si myslím, že bude 2v2 v týmu. Solo jsem nezkoušel, je to typ hry kde mě solo ani neláká. Souhlasím s tím, že hra nijak nenadchne ani neurazí. Jinak jsem to bral z důvodu, že budem mít rychlou jednoduchou mlátičku na 20 minut. No jednoduchý na naučení to rozhodně není, a z 20 minut je vždy minimálně hodina. Takže moje kritéria to moc nesplnilo.

10.1.2024 09:08:18

Odehráno asi 5 partií. 1 vs. 1 mě to bavilo, solo ani v jiném počtu to hrát nechci. Je to tak na tu hodinu.

Mínus vidím ve špatně vysvětlených pravidlech. Je tam strašně moc nejasností.

 

10.1.2024 09:30:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravidla každopádně přehledná nejsou. Myslím, že je to právě kvůli komplexnosti hry, kdy se momenty ve hře různě prolínají s tématy v pravidlech, tudíž najít v pravidlech rychlé vysvětlení pro daný moment je někdy přetěžký úkol.

Pravidla obsahují spousta detailů, které ale mají na hru podstatný vliv, a jejich opomenutí může hru a pocit z ní úplně změnit.

Správné pochopení pravidel je tudíž pro tuto hru nezbytné, ostatně pro jakou hru není.. :), a pak myslím hra nebízí nepřeberné množství strategie, mnohem více, než je na první pohled zřejmé.

Musím ještě zahrát více her, abych dokázal toto dílo objektivně zhodnotit, nicméně už teď můžu říci, že se jedná v komplexnosti hry a v její atmosféře o něco docela vyjímečného.

10.1.2024 10:00:17

@VitekS zdar, tady Jizva :D Já se na solo chystám, ještě trochu projedu pravidla a pak bych dal vědět. Máš IG? Když tak Drapic89 

10.1.2024 10:02:20

Mi osobně se hra líbí hodně, a to jak 1v1 tak sólo. Určitě chci ještě vyzkoušet i kooperativní variantu. 

 

⚜⚜⚜
L'Inquisiteur des Jeux de plateau
Montjoie! Saint-Denis!

10.1.2024 10:15:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mansions of madness 2 Komplet eng / cz preklad
Mansions of madness 2 Komplet eng / cz preklad
Akt. cena: 690 €
Končí za: 13 dnů

Offcanvas