Sekigahara: Unification of Japan

xxxxxxxxxo hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Sekigahara: Unification of Japan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Matt Calkins
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Nebyla by nějaká dobrá duše, která se zajímá o historii, obzvlášť o historii japonska ochotna spolupracovat se mnou na překladu pravidel a přeložit těch 6 stran historických souvislostí. O překlad a grafické zpracování všeho ostatního v pravidlech se postarám, ale tohle by mi fakt dost pomohlo.

Křen
19.9.2011 12:31:27

Kungpao se hlásí :D
...

19.9.2011 12:37:28

...
:D

Přemýšlím nad tím, problém je, že mi teď začaly školy a mám nějaký zkoušky, tak nevím jak bych to stíhal, nerad bych něco slíbil a pak to nedodělal, ale láká mě to..

Zkusím přeložit začátek a uvidím jak to půjde.

19.9.2011 12:48:16

to KungPao
To bys mi pomohl. Jinak to nijak nespěchá. Pokud by to z tvé strany neusnulo úplně a mohl bych se spolehnout na to, že to m budeš průbežně dělat, tak s tím vůbec nemusíš spěchat. Teď navíc spolupracuju s Pekischem na nasázení jeho překladu Labyrinthu do grafiky a ještě budu dělat karty k labyrinthu do grafiky, takže ta Sekigahara taky půjde pomalu piánko, takže tak.
Pokud bys to neměl včas udělané, tak se taky můžem domluvit, že to pak uveřejním bez toho historického kontextu a ten se pak doplní později a zaktualizuje se soubor až to budeš mít a body za překlad ti pak přidá přímo Zeus do databáze.
Co ty na to?

19.9.2011 12:55:46

kren
Tak jo, jestli je na to čas, tak se do toho pustím.

Jen ještě nemám hru doma, tak nevím jestli od toho "Near final rulebook" co je uveřejněný na stránkách GMT nedošlo k nějakým změnám, protože bych to zatím překládal z něj. Mohl by ses na něj letmo podívat, jestli to povídání na konci zůstalo nezměněné?

19.9.2011 13:10:39

OK
Doma to srovnám, ale myslím, že je to stejné.

19.9.2011 13:15:19

Vybíráme z Bazaru

Too many bone Ghillie včetně zetonu pomocniku
Too many bone Ghillie včetně zetonu pomocniku
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas