Seasons - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Asterion Press
Hobby Japan
Libellud
REBEL.pl
Autoři: Régis Bonnessée
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O hře

Nevím co si o téhle hře myslet. Vypadá to jako zajímavý mix karetky říznutou kostkami. Spousta lidí se vyloženě rozplývá nad artworkem. Neměl jsem možnost vidět všechno, ale některé obrázky jsou na můj vkus až "nechutně roztomilé".

Vaše názory, popř. dojmy?
3.9.2012 12:08:32

DD

karty
No ja jsem zase nekde cetl ze nektere karty jsou tam extremne silne a dokazi proste vyhravat hru. Jinak jsem cetl pravidla a hra vypada celkem zajimave, ale tezko jen podle toho soudit.

3.9.2012 12:45:43

o hre
No na Geeku je kolem teto hry celkem velky "hype" a na GenConu se okamzite vyprodala. Je to takovy zajimavy mix kostek (takze nahoda), kouzel a hodne svinici taktiky. btw muzete rovnou zadarmo vyzkouset na:
http://en.boardgamearena.com/#!gamepanel?game=seasons

3.9.2012 16:16:00

Fuf00n
Právě, že se o tom na Geeku dost mluví, tak mě zajímalo jak to je u nás. Jestli o tom někdo ví víc popř. se víc zajímá. Píšou, že ve 4 to je dost chaos, ale pro 2 max 3 hráče to je dobré. Já převážně hraju ve dvou a mám docela rád svižné karetky s hezkými obrázky, což tahle hra celkem splňuje.

3.9.2012 16:34:25

Prvni dojmy
Tak mam za sebou prvni hru a bylo to trosicku zklamani, bo jsem se na to hodne tesil... Hra byla zdlouhavejsi, nez jsem cekal, ve ctyrech jsme hrali dve hodiny. Hraci jsou dost odkazani na karty - v prvni fazi se draftuje, tam to clovek muze nejak ovlivnit, ale co lizne pak v prubehu hry, to az tolik neovlivni. Se spoustou vylozenych karet se pak musi porad soustredit na to, za co bere jaky bonus. Vzato kolem a kolem je to slusna hra, jen jsem od ni cekal lehci pojeti a naopak o neco vetsi kontrolu nad tim, co se ve hre deje...

10.10.2012 23:10:47

online
Dá se vyzkoušet online na http://en.boardgamearena.com/#!gamelist

11.10.2012 07:26:07

aneken
Na hru ve čtyrech je spousta negativních reakcí. Chtělo by to vyzkoušet ve dvou (údajně mnohem lepší) a porovnat.

OT: Jaký byl Mage Wars? Vím, že to na planetě včera někdo hrál, ale nevím jestli jsi to byl ty :). Případnou odpověď na tento OT když tak přesuň do diskuze k příslušné hře.

11.10.2012 07:52:22

Kafe
Jasný, dokážu si představit, že ve dvou ta hra bude fajn. Ona není špatná ani ve čtyřech, ale musela by trvat tak o půlku míň. Pokud bych měl hrát dvě hodiny, tak asi šáhnu prostě po něčem jiným, tohle má být rychlovka;)

11.10.2012 09:23:24

aneken
No my jsme tento vikend ve 3ech, dali dve hry a kazda pres dve hodiny. Vsude, ale pisou 60min., no nakonec jsem zjistil, ze jsme spatne posunovali kostku po tom kruhu, protoze se hybe POUZE po cislech :) a hned je to hra na hodinu :D

11.10.2012 14:41:05

Fuf00n
No my jsme po číslech pohybovali správně, hráli jsme myslím i docela rychle a ty dvě hodinky si to vzalo...

11.10.2012 14:49:28

posun o x měsíců
prosím, chápu správně že když zbyde kostka se třema puntíkama tak se posunu o 3 měsíce dopředu?

21.11.2012 12:22:28

rach
Presne jak rikas. Podle zbylych tecek na kostce, kterou nikdo nevybere se posouva pocitadlo o x mesicu.

21.11.2012 16:40:46

Vybíráme z Bazaru

Insert Lost Ruins of Arnak 3D Tisk ZÁKLAD
Insert Lost Ruins of Arnak 3D Tisk ZÁKLAD
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas