nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Údržba serveru pro fulltextové hledání

V průběhu dnešní noci (ze čtvrtka 22.10 na pátek 23.10.) proběhne v čase mezi 1:00 a 2:00 ráno údržba serveru, který aktuálně řeší hledání inzerátů v Bazaru. V tomto čase proto nebude fungovat hlavní stránka Bazaru a hledání inzerátů a také inzeráty vytvořené v tomto čase budou dohledatelné až pár minut po skončení údržby. Pokud již na nějakém inzerátu budete (nebo budete mít odkaz v emailu či někde jinde) ten bude fungovat normálně dál. Věříme, že to technici ve vyhrazeném čase zvládnou a server naběhne dle očekávání.

Schweinerei

Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: párty hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Endless Games
Milton Bradley
Winning Moves
Autoři: David Moffatt
Rok vydání: 1977
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Pass the pigs je jednoduchá hra pro 2 a více hráčů, založená na principu házení kostkama. Jak již název napovídá, místo kostek házíte prasátkama. Každá pozice prasátek je ohodnocena určitým počtem bodů. Kdo první nahází 100 bodů stává se vítězem.

Průběh hry

Počínaje prvním hráčem se hráči postupně střídají v tazíh. Tah každého hráče tvoří 1 a více hodů prasátkama. Poté co hráč hodí prasátkama, dostane určitý počet bodů v závislosti na tom, v jaké pozici se prasátka nachází. Více pravděpodobné pozice (např. obě prasátka padnou na bok) jsou oceněny malým počtem bodů a naopak neobvyklé pozice (např. prasátka padnou na nos) jsou oceněny více body. Pokud prasátka padnou tak, že se navzájem dotýkají, hráč okamžitě přijde o všechny body a jeho tah končí.

Ukončení tahu

Hráč hazí tak dlouho dokud se nerozhodne ukončit svůj tah nebo dokud mu nepadnou prasátka tak, že se navzájem dotýkají. Poté hraje další hráč v pořadí. Tah hráče také končí, když nahází 100 bodů, v tom případě se stává vítězem hry.

Autor: Parxel

Další názvy této společenské hry

  • Pass the Pigs

Vybíráme z aukcí

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>