Sázky, prosím!

xxxxxxxxoo hodnoceno 23x (Seznam vlastníků)

Sázky, prosím! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 9
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: John D. Clair
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Appka nebo kostky

Ahojte, hru jsem hrál s appkou, ale vidím, že jde hrát i s klasickými kostkami. Hrál to někdo v obou variantách? Příjde mi že půlka zábavy je v tom, jak to appka rychle vede, s házením kostkou by se to mohlo dost protáhnou.

Druhý dotaz, chápu že systém počítá se 2 D6 kostkama, co kdyby se to ale nahradilo 1D12? Případně 1D12 ( ale tam je problém s tím koněm co je 11/12, byl by ve výhodě), pak by to bylo určitě náhodnější. 

15.12.2023 11:27:54

Myslím, že pravdepodobnosť s 1d12 (okrem spomenutej 11/12, a koňa č.1, ktorý tam neni) by bola pre jednotlivé hodnoty rovnaká, ALE všetky násobiče výhier na hracom pláne ako aj pohybové bonusy koní za rovnaký hod sú nastavené tak, aby zodpovedali pravdepodobnostiam s 2d6.

15.12.2023 12:39:04

Použít D12 kostku je hloupost, protože na každé číslo je úplně stejná pravděpodobnost čímž se vytratí veškerý koncept hry, např u koně číslo 7 kde je v 2d6 mnohem větší pravděpodobnost že padne. Jinak jsem hrál jen s kostkami a možnost si to sám komentovat nebo poslouchat jiné komentátory je boží a hru to zpestří. A pokaždé je komentář jiný. 

18.12.2023 21:46:48

Jak jsem to hrál dávno tak si už ani nepamatuju že tam byly ty odměny nějak poskládané podle pravděpodobnosti, teď to na fotce vidím, díky!

19.12.2023 09:25:04

Vybíráme z Bazaru

Nemesis: rozšíření Predátor
Nemesis: rozšíření Predátor
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas