Sanctum - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Filip Neduk
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

solo varianta


ahojte , nedavno CGE vydal pravidlá pre solo hru...niekto skusenosti . postrehy, plusy mínusy ? dakujem za odpovede ::)
20.11.2020 17:32:55

Chyba
...

20.11.2020 19:10:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Video - sólo hra
Tak je venku video ze sólo hraní (je to z Deskofobie). Když jsem se na to díval, tak mi ta hra v sólu dává mnohem víc než ve více hráčích.

https://www.youtube.com/watch?v=G6eI6FA_rfI&feature=emb_logo

10.12.2020 17:24:20

Tu solo variantu jsem zkoušel hrát na všechny obtížnosti a všechny šli vyhrát. Doporučuji vyzkoušet.

P.S.: to letsplay video je uděláno dobře a vše potřebné pro solo hru tam je řečené.

5.1.2022 13:26:06

Také si myslím, že v solu funguje hra velice dobře. Včera jsem ale poprvé zkusil Berserkera a musím říct, že to bylo těžší. Musel jsem si vybírat více než u ostatních červené potvory, protože on mě jen max tři žetony vůle. A ty jsou rychlé pryč v každé hře a žetonů výdrže mám nadbytek. Je víc potřeba se soustředit na druh protivníka a je to těžší. Minimálně v tom sólu Protože je rychlé konec a ta závěrečná fáze byla dost těžká. Těsně jsem prohrál :-) a to s ostatními vyhrávám. Celá hra je o tom budovat funkční gear a pak s tím ustát závěrečnou fázi hry s bossem.

13.2.2023 12:27:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legendy Dávnozemě + expanze Orákulum
Legendy Dávnozemě + expanze Orákulum
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas