Samurai Sword: Rising sun

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Samurai Sword: Rising sun - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Samurajský meč
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Abacus Spiele
dV Games
Autoři: Emiliano Sciarra
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

V češtině?

Neví někdo jestli hra bude v češtině?
22.3.2017 13:02:47

asi skôr nie
typujem že nie - mám doma originál a podľa našej hernej komunity je to lepšie ako Bang! ale drvivá väčšina ľudí si budú búchať do pŕs s tým, že Bang! je najlepší a hotovo. Preto aj hráčov Samurajského meča je menej - neverím že by spravili kvôli tým pár ľuďom preklad tejto expanzie... ešteže tá ENG nie je tak zložitá :)

22.3.2017 16:12:56

-
- chyba zobrazení -

22.3.2017 18:44:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak nebude :(
Dle vyjádření z ALBI to letos nebude.
A jelikož to nebylo ani loni, tak to dle mého názoru nebude už nikdy.

29.3.2017 18:29:49

Absolutne suhlasim
So Seladeanom. Sme fanusikovia Bangu ale SM ma oproti B vychytane muchy, hra je dynamickejsia a aj ked mame B moc radi tak ho hrane nostalgicky. Pokial ide o hru ako taku tak urcite uprednostnime SM. Co sa tyka anglictiny tak som mal aj ja kvoli spoluhracom obavy no na karty si vsetci zvykli po jednom kole ta anglictina je tam naozaj dost jednoducha. Rozsirenie ako take neponuka moc moznosti zveladenia hry ide skor o pridanie kariet podla nasho nazoru. Samotna mechanika zostava rovnaka. Urcite by som ale do toho rozsirenia siel, je to super hra a ta anglictina vam az tak nebude vadit. Staci ak jeden z vas trosku anglicky rozumie, prelozi vlastnost danych otvorenych postav a prejdete si balicek po kartach ktora co znamena. Na ostatne uz velmi jednoducho pridete ;)

30.3.2017 10:35:52

Preklad
Urobil som preklady kariet a postáv a uploadol to sem (včera/dnes), tak čakám či to schvália admini :)

EDIT: schválili - ďakujem :)

31.3.2017 13:40:17 | Upraveno autorem (porovnej)

To je škoda
Tahle hra je super. Češtinu by to vážně chtělo :-(

22.4.2017 12:45:19

Koupě
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda někdo neví kde je možné si hru koupit? Mám základní hru, a o rozšíření mám vážný zájem, bohužel nemohu to nikde sehnat. Děkuji

15.5.2017 09:00:25

Vybíráme z Bazaru

Panství hrůzy
Panství hrůzy
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas