Sagrada - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adrian Adamescu
Daryl Andrews
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vlastní karty vitráží

Na BGG jsem nalezl thread s odkazem na generátor vlastních karet vitráží.
A jelikož né všichni chodí na BGG tak přidávám odkaz i sem.

http://www.mblk.nl/SagradaWindowDesigner/SagradaWindowDesigner.html
12.3.2018 17:18:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Offline od 25.03.2019
Stránka na generovanie nových vytrážových okien už bohužiaľ nefunguje. Podľa slov jej autora, vydavateľovi hry Floodgate Games sa nepáčil tento projekt fanúšika ich hry. Žeby sami v budúcnosti uvažovali o možnosti rozšírenia s novými vytrážami?

V každom prípade je to veľká škoda. Ja osobne som sa tešil na to, kedy si vytlačím nové okná. Teraz, keď som sa konečne na to podujal, už je neskoro. :(

8.4.2019 11:07:46

šablona
Na to jsem stahovala kdysi šablonu v grafice v Excelu. Negenerovalo se to automaticky, člověk si musel sestavit dle vlastního uvážení, ale bylo to fajn. Kdyby někdo chtěl, můžu dohledat.

14.4.2019 19:57:13

vlastní šablona
Zdravím vás,
vytvořil jsem si vlastní šablonu, tak pokud budete někdo chtít jakékoliv okno udělat, stačí napsat , několik jich již mám vytvořených tak to pak sem nahraju v PDF jako celek :)

10.5.2019 09:17:03

Promo karty
Mne sa cez webcache podarilo dostať sa na vyššie spomínanú stránku, na ktorej boli k dispozícii promo karty okien a taktiež aj okná z rozšírenia pre 5. a 6. hráča - spracoval som to do PDFka a hodil sem do súborov ak by mal niekto záujem. ;)

10.5.2019 10:39:47

rozšíření 5 a 6 hráč
Právě jsem uploadoval PDFko, kde jsou karty z rozšíření, řekl bych, že to je skoro jak originál :) nezbývá než počkat, případně mohu poslat...

stále platí nabídka na vytvoření nových karet

10.5.2019 19:14:17

Vybíráme z Bazaru

Delta
Delta
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas