Runewars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Dámy a pánové, je to tady! Po dlouhé době čekání jsme se dočkali a na cestě je rozšíření "Banners of War" Pro více informací představení hry na stránkách FFG:

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2474
15.7.2011 07:15:24

...
Hmm trochu jsem očekával rozšíření počtu hráčů na 6, nějaké nové strany (trpoše a orky), ale i tak to vypadá suprově :)

15.7.2011 07:25:18

konečně :-)
K tomu mohu říct jen jedno, není co řešit, kupuji.
Jsem rád, že se rozšíření dočkáme, ač stejně jako Morthe jsem očekál alespoň jednu novou rasu.

15.7.2011 09:31:31

...
tak na to, že to stojí polovinu ceny původní hry, tak imho docela bída

15.7.2011 10:10:31

hmm
Doufam, ze tam bude vic karet questu. Take jsem cekal vic, ale jsou to Runewars, do kosiku to jde automaticky :)

15.7.2011 10:23:35

...
Čtvrtina komponent polovina ceny, nojono :-)

Karty - zajímavý je rozkaz 0 obrana +2 a titul přidávající 2 suroviny při harvestu.
O questech se tam nic nepíše.
Ještě jsem zvědavý na tu variantu s městem co dává dračí runy. Jestli to bude jediný zdroj run, tak by to byl masakr trochu :-D

15.7.2011 13:19:00

Rozšíření
Mi absence nových ras ani tak moc nevadí, zase na druhou stranu jsem opravdu rád za přidání nových typů jednotek, za možnost hrdinů ovlivňovat boje armád a nové developmenty jednotek vypadají taky dobře. A Tactics karty, které je možné hrát v boji místo přibírání Fate karet, jsou vyloženě skvělý nápad, který tahle hra celkem potřebovala.
Podtrženo, sečteno. Fakt se těším!
EDIT: Kde, do ďasa, je rozšíření k Middle-Earth Questu? Nějak se na něj zapomnělo :-(

15.7.2011 13:55:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hlavně klid!
Hlavně klid!
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas