Runewars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

chybějící figurka

Chybí mi jeden Reanimates (má jich být 16, já jich mám 15) a moc se mi o něj nechce psát do FFG. Tak se chci zeptat (pokud si to někdo třeba pamatuje :) ) jestli někdo využil všech 16 Reanimates. Za 4 jidla je můžu najímat po třech a po dvou je může oživovat Necromancer, takže jich lze najmout za krátké období hodně.
31.12.2010 10:18:38

reanimates
No jéje! Pokud hraješ nemrtváky dobře, tak se ti ty reanimati mimo herní plochu moc neohřejou. Už jsem viděl i sobouje, kde jich najednou naverbuješ třeba 6. Ve výsledku si nepamatuju hru, ve které by hráč hrající za Waiqara neměl vyvolány všechny reanimaty alespoň jednou. Takže si tam radši napiš ať chudáka Waiqara nešidíš!

EDIT: Kor jestli hraješ/plánuješ hrát epickou variantu (což doporučuju), tak je pro tebe naprostá povinnost si tam napsat! ;)

31.12.2010 10:26:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Born
Tak tak, reanimák je nekromancerovým nejlepším přítelem a škoda kosti, která padne vedle. A tak dlouho se chodí s elfem pro runu, až mu reanimák ruku utrhne. Napiš si raději o dva :D

31.12.2010 10:36:16

Born, sydo
tož tak to jo, to hned píšu :), díky pánové ;)

31.12.2010 10:59:57

Sydo
Dobrá rýmovačka :D Fakt si mě pobavil :D

EDIT: Ad sydo: pokud budeš hrát za nekromanty ty, tak si napiš klidně o 3 :D

31.12.2010 11:18:54 | Upraveno autorem (porovnej)

reanimate
Mně taky jeden chyběl!! A s vyřízením nebyl vůbec žádnej problém. Akorát do trvalo asi měsíc, než dorazil.
A taky jsem použila všech 16 reanimátů:) a to nijak extrémně skvěle nehraju.

2.1.2011 13:43:11 | Upraveno autorem (porovnej)

dvě tabulky elfů
Lidičky, právě rozbaluji Runewars a obsahuje celkem 5 velkých a 1 malé plato k vyloupání. Ovšem, ač žádné není stejné jako druhé, tak se ve dvou platech objevuje přehledová tabulka pro elfy dvakrát. Nevíte, kde udělali američtí soudruzi chybu?
Děkuji.

26.1.2011 12:38:39

Deth
Soudruzi z USA udělali chybu už na startu, a proto přibalují náhradní tabulku elfů a nové žetony měst jestli se nepletu. Já na to taky napřed koukala. Dokonce jsem myslím omylem naskenovala tu špatnou. Na jedné z nich je špatně vyznačen počet startovních surovin. Poznáš podle toho, že si znovu vysčítáš suroviny svého domovského království.

Právě to malé plato by mělo obsahovat tabulku a taky nová města. A tím nahradíš věci z velkého plata.

26.1.2011 12:44:33 | Upraveno autorem (porovnej)

aha
jó, tak on ten druhý je náhrada za původní se špatný "nastavením" surovin. Omlouvám se za dotaz, na který jsem si dokázal odpovědět sám.
Ten vysvětlující anglický text na platu jsem původně nějak přehlédl.

edit: sappho
koukám, že jsme psali ve stejnou chvíli, i tak děkuji za rychlou reakci.

26.1.2011 12:45:09 | Upraveno autorem (porovnej)

dvakrát měř, jednou řež
Tak a teď co s tím, když já hlupák mám na hromádce všechny žetony měst a nevím, které vyřadit?
Netušíte, jak na to?

26.1.2011 12:51:26

deth
http://boardgamegeek.com/image/659193/runewars

Myslím že podle tohohle obrázku to přebereš

26.1.2011 13:05:25

sappho
Děkuji uctivě.

p.s. snad už dám pokoj :-)

26.1.2011 13:15:42

3.4.2012 20:28:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Twilight Imperium CZ verze
Twilight Imperium CZ verze
Akt. cena: 4200 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas