Runebound - Relics of Legend

xxxxxxxooo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Runebound - Relics of Legend - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Runebound (second edition)
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Robert Vaughn
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupit či ne?

Pokud hrajete Runebound, za ty 2 stovky má myslím smysl si ho pořídit. Hromada Artefaktů, zajímavé vlajky a rozšíření Alíků /Allies/. Škoda, že se k nám zatím napřímo nedováží jiné takovéhle malé kartičkové rozšíření, hlavně ty dobrodružství...
8.6.2009 18:04:08

rbx

kdo to chce, prodam mu to, mam to 2x
ostatne mam asi 4 male rozsireni 2x, pokud by mel nekdo zajem. A omlouvam se za offtopic, ale ja bych na to uplne zapomnel.

8.6.2009 18:44:49

HRAS
Mluvil jsem s lidma v HRASu, že není problém se nima domluvit, jaký rozšíření člověk konkrétně chce, a za dva za tři týdny to tu je...

9.6.2009 15:08:21

nákup malých rozšíření
Mě se osobně při nákupu těchto malých rozšíření nejvíce vyplatila Ebay... Např. celou třetí vlnu těchto rozšíření jsem pořídil v ceně cca 120 Kč/kus (i s poštovným)...

A rozšiřující postavy pro World of Warcraft Adventure Game pak za 210 Kč/kus. V ČR nedosažitelná cena...

9.6.2009 15:22:38

ebay
No jo, to je jenom nebát se toho a jít do toho. Jenže tam mají všude psaný, kolik stojí poslání po USA, ale kolik by to stálo k nám se nedozvíš =(. A když jsem tehdá uvažoval, že bych pořídil Descent přes eBay, tak poslání stálo stejně jako celá hra a neměl jsem jistotu, v jakým stavu ta hra dorazí.

9.6.2009 15:43:53

Morthe
Ohledne poslání větší krabice jsme to s kamarádem taky chtěli vzít z Ameriky. Po tom, co poštovný stálo stejně jako samy hry, jsme to vzdali.
Jinak ten HRAS /ehm, hloupý dotaz, ale co to je?:-)/..já se domluvil pres Černého Rytíře, ale tam to má být ne za týdny, ale tak za 1-2 měsíce..

9.6.2009 16:52:36

HRAS
HRAS je tenhleten kšeft: http://www.hras.cz/ (chodím tam moc rád, fajn lidi, akorát dycky, když tam zavítám, jsem o pár kilek lehčí)... nevím jak by se k sehnání minirozšíření stavěla třeba taková planetaher, co anekene?

9.6.2009 17:13:08

Snažím se být tolerantní, ale stačilo, jo?
Snažím se být v poslední době tolerantní k "reklamě" v rozumné míře, ale už by snad stačilo ne?

Viz pravidla diskusí, která jsou pod formulářem pro přidání příspěvku. Neomlouvejte se, ale dodržujte je... Dík...

9.6.2009 18:33:42

nejlepsi
z tech malych rozsireni jsou jednak class decky a pokud bereme jednotlive vlny, tak ty cervene ... alternativni zavery hry .. pak dobrodruzstvi a nove predmaty a spojenci jsou na mem zebricku nejnize .. ale stejne mam vsechno

9.6.2009 19:44:34

to Zeus
huh reklama? Pokud jsi to tak pochopil, tak to tak fakt míněno nebylo. Spíš diskuze o tom, kde se to dá vůbec v našich luzích a hájích sehnat a to ať už přes ebay, hras, černou plechovku nebo cokoli jinýho... a když se zeptal co to ten hras vlastně je, tak jsem odpověděl a přidal svoje zkušenosti.

10.6.2009 07:49:14

Zeus
Ja bych na nej nebyl tak prisnej, vzdyt se ho Fleder zeptal:) Navic nema s HRASEm nic spolecnyho a jen poradil, zas by ten web mel mit pridanou hodnotu i pro novacky, kteri hledaji informace. Chapu to, kdybych neco takovyho psal ja nebo treba Ota z Hrasu, ale tohle bych nechapal jako reklamu ani ja, a to je to prima konkurence;) Ale ty jsi tu panem;)

10.6.2009 10:17:07

Vybíráme z Bazaru

Hadara CZ (Mindok)
Hadara CZ (Mindok)
Akt. cena: 12 €
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas