nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Runebound - Drakes and Dragonspawn

Rozšíření pro hru: Runebound (second edition)
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Darrell Hardy
Robert Vaughn
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Rozšíření Drakes and Dragonspawn ke hře Runebound nabízí nová Setkání a výzvy, jímž mají vaši hrdinové čelit. Je to ideální doplněk k dobrodružství "Rise of the Dragon Lords", ale může být použit s kterýmkoliv dobrodružstvím nebo velkým rozšířením.

Drakes And Dragonspawn rozšiřuje původní dobrodružství, které umožňuje hrdinovi čelit menším verzím těchto okřídlených tvorů (Drakům). Ať už jde o zmutované draky, zvrhlé magické pokusy, nebo nebezpečné hybridy, které jsou dědictvím Dragon Wars (dračích válek), Drakes And Dragonspawn z Terrinothu jsou síly s nimiž je třeba počítat.

Drakes And Dragonspawn obsahuje 30 nových karet do dobrodružství:

  • 12 nových zelených karet dobrodružství,
  • 9 nových žlutých karet dobrodružství,
  • 6 nových modrý karet dobrodružství a
  • 3 nové červené karty dobrodružství.

Příprava dobrodružství je jednoduchá. Samostatné rozšíření jednoduše zamíchejte do hry dobrodružství odpovídající barvy (zamíchejte zelenou kartu do zeleného balíčku dobrodružství, žluté karty do žlutého dobrodružství a tak dále), a jste připraveni ke hře! Pokud chcete, aby se vaše hra zaměřila hlavně na nové karty, tak je nemíchejte se základní verzí dobrodružství, ale nejdříve je položte na místa dobrodružství. Jakmile se karty dobrodružství z rozšíření minou, použijte ostatní karty dobrodružství z Runebound i z rozšíření.

Autor: Pepe