Room 25: Season 2

xxxxxxxxoo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Room 25: Season 2 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Room 25
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 25 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Matagot
Autoři: François Rouzé
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co je obsahem rozšíření?

Ahoj, mám základ. Bohužel se mi ztratil pytlík s jednou figurkou a všemi žetony k ní. Jsou v rozšíření zase znova všechny figurky? Nebo je nutné mít kompletní základ?
5.2.2016 10:47:47

Obsah rozsireni
Ahoj, v rozsireni jsou vsechny postavy i se zetony znovu, protoze jsou odlisne od postav zakladu. pokud si rozsireni poridis, jedine veci, ktere pouzijes se zakladu jsou mistnosti, pocitac kol, modre sipky a karty roli (vezen, strazce), vsechno ostatni je nahrazeno novymi a vylepsenymi komponenty. Mrkni do sekce fotek, mas tam foto otevrene krabice. Jinak za sebe doporucuju, je to dobrej upgrade co hre pridava na akcnosti, aniz by komplikoval puvodni easy pravidla.

5.2.2016 11:40:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Season 2
Figurky i žetony rozšíření nahradí novým materiálem. Přibudou speciální schopnosti pro postavy, adrenalin (3 akce) a spousta nových místností. Při hře můžeš využít jen části rozšíření, které chceš. Nová krabice má i solidní insert, kam se přeskládá to málo, co rozšíření nenahrazuje. Pak je všechno hezky pohromadě. S rozšířením mi hra přišla malinko těžší. Ale jinak spokejonost.

Akorát dílky mapy můžou mít jinou barvu zadní strany, což hru dost kazí. Teď to řeším s Matagotem a posílají mi nové, takže řešení existuje. Jinak rozšíření doporučuji. A k tomu i audience kostku :D ta je taky super.

5.2.2016 17:30:41

Vybíráme z Bazaru

Expedice
Expedice
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas