RONE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Bonjour Games
Autoři: Štěpán Štefaník
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Náhodné rozdání karet

Díváte se před samotnou hrou do náhodně rozdaných karet, které potom samozřejmě zamícháte?

Nikde jsem tento moment v praidlech nenašel.

Domnívám se, že by to hře mohlo prospět, když se každý podívá do balíčku a ví, co zhruba může přijít.

Také v této souvislosti mne napadlo rozdat každému 2 hrdiny, kdy si každý z hráčů na základě podívání se do balíčku karet vybere jednoho hrdinu dle své volby.

Jaké jasou vaše postřehy, případně nápady?

29.5.2023 09:26:11

To s těma dvěma hrdinama v pravidlech je.

Co se prohlížení balíčku po náhodném výběru karet týká, v pravidlech to popsané není, ale přiznám se, že to tak také děláme, protože chci vědět, kolik karet mám 1.-3. stupně, podle toho upravuju taktiku, jestli chci postavu vylepšit co nejdříve, nebo těch karet vyšších stupňů mám v balíku pár a nemá to cenu... 

 

29.5.2023 09:36:01

to Nathanael  Díky za komentář, to o možnosti výběru ze dvou hrdinů jsem tedy přehlédl, ani teď to nemůžu v pravidlech najít, ale má to smysl.

Přesně na to jsem myslel, podívat se do balíčku, kolik karet vyšších úrovní tam mám, abych věděl, jestli se vyplatí upgradovat hrdinu.

A jaký máš ze hry pocit, po více odehraných hrách je hra zábavnější, objevují se nové možnosti, nebo není? :)

Ptám se, protože mně po dvou hrách to přijde takové nemastné, neslané, bez možnosti hlubší strategie. Ale doufám, že se mýlím, že je to neznalostí hry.

Každopádně rozdání náhodných karet je, pokud tedy tato hra opravdu v tomto módu funguje, geniální počin, neboť v podobných hrách typu Magic apod. je vždy třeba si balíček postavit.

29.5.2023 09:51:29

Vybíráme z Bazaru

Marco Polo
Marco Polo
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas