Roll Through the Ages: The Bronze Age

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Roll Through the Ages: The Bronze Age - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Gen-X Games
Gryphon Games
Korea Boardgames
New Games Order, LLC
Pegasus Spiele
Quined White Goblin Games (QWG)
White Goblin Games
Autoři: Matt Leacock
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

iPhone verze

Pokud by mel nekdo zajem, je to dalsi hra, ktera to dotahla do sveho iPhone/iPod zpracovani. A vubec to nevypada spatne. Ja mam bohuzel Android;) - http://itunes.apple.com/us/app/roll-through-the-ages/id374165408?mt=8&ign-mpt=uo%3D6
17.8.2010 10:14:39

aneken
jj, koukal jsem na to, ale raději si to zahraju živě, přece jen ta dřevěná deska, kolíky a kostky mají něco do sebe :). Nedávno jsme to po dlouhé době vytáhli ven do altánku. Na to, že to je velmi jednoduchá kostkovka se zaznamenáváním na papír, tak je to celkem chytlavé. Ale zase za 60 korun...možná, že si to koupím, jak zas začnu chodit do školy a budu mít volné chvíle mezi přednáškami :)

17.8.2010 10:48:17

DD

iphone verze
nejak jsem tam nepochopil jestli se hraje proti AI, nebo je to i jako multiplayer pripadne jestli muzou hrat 2 na jednom telefonu.

17.8.2010 11:39:33

DD
Ja nevim, ale prislo by mi logicke, kdyby tam byla jak AI, tak vic lidi na jednom telefonu...

17.8.2010 11:43:43

DD
vypadá to, že tam je jen solo hra a multiplayer

17.8.2010 12:35:38

dodatek
multiplayer na jednom přístroji

17.8.2010 12:36:49

RttA
Včera jsem stáhnul a celkem spokojenost (až na interface, který mohli vyřešit lépe). Multiplayer pouze na jednom přístroji, jinak je k dispozici pouze sólo hra. Doufám, že se dočkám online hry v příštích updatech.

Jinak doporučuji Neuroshima Hex pro Iphone/Ipod/Ipad.

24.9.2010 11:17:01

Odulin
už jsem také stáhl, ale ještě jsem se ke hře nedostal, jen to tak zběžne proletěk jak to vypadá. Tu NH asi taky někdy prubnu :)

24.9.2010 11:28:24

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů:Putování po Středozemi - Zhouba pustin
Pán prstenů:Putování po Středozemi - Zhouba pustin
Akt. cena: 383 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas