Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově

xxxxxxxxxo hodnoceno 346x (Seznam vlastníků)

Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dostupná mini rozšíření

ZDravim, na oficiálním webu Portal games jsem zaznamenal, že mají k dispozici opět mini rozšíření + další přibyly. CO mě zaráží je, že cena je od 5 do 10 dolarů az rozšíření, ale když si člověk přepne do poštiny, tak je cena od 5 do 10 zlotých. to je 4 násobný rozdíl v ceně pro Poláky. Kartičky v polštině nechci, ale přijde mi to trochu nefér. Nevíte, jestli to není jen chyba zobrazení ?
12.2.2019 14:06:47

.
Ne, neni to chyba, je to ryzovani. Kdyz jsem jim napsal zpravu, proc je ta nepolska cena tak vysoka, tak mi to nabidli za polskou cenu.

12.2.2019 14:14:52

cena

to ti nabídli anglickou verzi za polskou cenu ?
To jim napíšu taky, protože tam mam v košíku věci za 59 dolarů, to budu mít za pár korun.

12.2.2019 14:23:30

.
Jo, nabidli mi anglicka minirozsireni za polskou cenu. Plus postovne - jelikoz jsem si to nechal posilat jen v ramci Polska, tak to bylo za pakatel.

Ale uz je to nejaky ten rok nazpet, treba zmenili politiku.

12.2.2019 14:30:11

...

Díky, napsal jsem jim, že mi to přijde nějaký přepálený za anglickou verzi, když je to pro mě 4 násobek ceny za polskou verzi. Tak uvidim. Kdyžtak se bez toho obejdu, za 59 mam pěknou hru.

12.2.2019 14:38:51

Posta
Odesílají i do ČR ? V minulosti s tim byl problém, případně jak budeš dopravu řešit ty ?

12.3.2019 20:30:30

..

Posílaj do ČR za 10 dolarů. Na zprávy ohledně PLN měny za eng verzi jsem nedostal odpověď a posílal jsem to tam postupně asi 3x

12.3.2019 20:34:03

Vybíráme z Bazaru

Unmatched souboj legend
Unmatched souboj legend
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas