Rising Sun - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rising sun paint set


Zdravím deskové nadšence,
Byl mi darován paint set pro Rising sun od Army Painter. A protože se snažím připravit se na to barvení. Tak hledám si podklady, které bohužel nebyli do paint setu přidány. Což zamrzelo.
Monstra takový problém nejsou. Ale copak ty klanové miniatury? Dá se k nim sehnat nějaké materiály jak by měli vypadat barevně? Nebo to mohu vybarvit podle sebe?
Děkuji předem za každou pomoct a s výsledkem se pak ráda podělím tady s fotečkami v gallerii. :>
Zdar!
22.12.2018 23:24:41

Tak
na deskach klanu jsou barevne obrazky. Ale njc nebrani tomu, aby sis to namaloval podle sebe, CMoN te zalovat nebudou :)

22.12.2018 23:30:34

...
Všetky modely a ich predlohy sú v knihe Art Book Rising Sun - dala sa kúpiť v KS kampani. Všetky obrázky sú ale aj na webe (napr. BGG ich má všetky v dobrej kvalite)

22.12.2018 23:56:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Odezva
Osobně bych řekl, že to je celá pointa, ne aby všichni měli to samé, ale udělali si to podle sebe. Já třeba teď maluju Mythic Battles Pantheon a v počátku jsem myslel, že taky budu podle něčeho kreslit, ale není to ono lepší je si vše sám udělat a jet podle toho. Kde se snažím udržovat barvy 1:1 je star wars imperial assault vzhledem k předloze.

23.12.2018 10:21:33

xDante1986
Nezatracoval bych to. Třeba někdo nemá velkou fantazii a chce to mít raději správně podle předlohy, než aby pak byl na sebe naštvaný, že se mu jeho barevné schéma nelíbí.

Taky jsou i barvoslepí malíři, kteří se řídí právě doslovnými návody. Patřím mezi ně a netroufnul bych si namíchat vlastní odstíny, abych neměl třeba zelené lidi, růžovoučké zabijáky apod.

23.12.2018 11:32:42

Havelock
Tak jsem to ani nemyslel, naštěstí, když se něco nelíbí, dá se to přemalovat :).

23.12.2018 15:40:28

Vybíráme z Bazaru

Vúdú (CZ, 2015)
Vúdú (CZ, 2015)
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas