Rialto - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: MindOK
Pegasus Spiele
Tasty Minstrel Games
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotazy k pravidlům

Není mi jasné pravidlo o začínajícím hráči. Ten je znevýhodněn tím, že má pro začátek nejméně peněz a jako poslední si vybírá startovní budovu, má ale vůbec nějakou výhodu? Podle českých pravidel dává jako první svůj žeton na pole 0 na stupnici vlivu dóžete, ostatní hráči ho dají na něj, takže fakticky je i ve vlivu dóžete poslední. Nebo jsem to pochopil špatně?
29.4.2013 12:08:38

to: mblatny
Nemam ted ceska pravidla pred sebou, ale pamatuji si, ze je to tam napsane nejak divne. Zjevne je to chyba v prekladu, protoze v anglickych pravidlech dava svuj zeton neprve hrac po pravici zacinajiciho a pak proti smeru hodinovych rucicek. Tj. zeton zacinajiciho hrace skonci navrchu.

29.4.2013 13:54:22

žeton
my to hráli tak jak píše luznyj, teda pokud si pamatuju, protože to není hra do mého vkusu a tak jsem to již víckrát nezahrál.

29.4.2013 14:05:46

mblatny
Ano, český překlad má chybu, začínající hráč má mít svůj žeton navrchu, další následují ve směru hodinových ručiček.

29.4.2013 14:09:26

Upravená pravidla
http://www.mindok.cz/userfiles/files/pravidla/8595558301270_50.pdf Zde jsou pravidla s úpravami (Pokud se Vám správně nezobrazí v prohlížeči, stáhněte si je). Díky Alešovi z Kavenu za přehled nejasností a pomoc s jejich vyjasněním.

11.6.2013 14:19:05

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech draků
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 3 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas