Reykholt - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: závodní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Arclight
Arrakis Games
Frosted Games
Galápagos Jogos
Games Factory Publishing
Lavka Games
Origames
Raven Distribution
Renegade Game Studios
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad

Neuvažuje niekto o preklade? Predsa len je to Uwe Rosenberg a pomerne vydarený!
4.3.2019 12:15:34

překlad
Ano, rád přeložím :). zdravím

1.5.2019 11:33:07

Trochu si říkám,
že by to i mohl někdo u nás vydat. Třeba takový MINDOK žádný worker-placement nějaký čas už nevydal a na Rosenbergovi skoro začínali... Přitom ta hra je dost přístupná a dost odlišná od Agricoly, aby se neopakoval debakl Caverny. Ale spíš je to jen takové mé přání.

***
Deskoherní inkvizitor

1.5.2019 11:55:52

PM

Vydání
Taky by mě zajímalo jestli se toho chytne nějaký oficiální vydavatel. Díval jsem se na video od Dice tower a přišlo mi to jako jednodušší Agricola, což ale není naškodu, naopak, by to podle mě mohlo zaujmout normální lidi, které třeba Agricola mohla odrazovat množstvím karet a přeci jen trochu větší složitostí. Tady u té je třeba výhoda v tom, že lidi vidí body hned a narozdíl od Agricoly kde se to počítalo až na konci a člověk u toho tedy musel víc přemýšlet a počítat hodně dopředu.
Navíc i to téma by mohlo být pro hodně normálních lidí zaujímavé, už jenom tím, že se to může odehrávat klidně i v ČR, nejen na Islandu, zvlášť když si vydavatel trochu pohraje s názvem krabice.
Caverna podle mě neuspěla protože vyšla v době kdy ještě byla v širším povědomí Agricola a navíc jí byla hrozně podobná. To si myslím že u téhle hry nehrozí, už jenom tím, že by vyšla poměrně dlouhou dobu po Agricole i Caverně.

16.5.2019 23:46:07

Vybíráme z Bazaru

Pyramid of the Sun
Pyramid of the Sun
Akt. cena: 120 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas