nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Revolver Expansion 1.3: Vengeance on the Frontier

Rozšíření pro hru: Revolver
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Stronghold Games
White Goblin Games
Autoři: Mark Chaplin
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Rozšíření Vengeance on the Frontier oba hráče ve hře Revolver konfrontuje s těžkým životem v pohraničí. Většinu rozšíření tvoří samostatný balíček karet, ze kterého si oba hráči ve svém tahu mohou kupovat karty - zaplatit libovolným množství dolarů a za každý z nich si dobrat kartu, tedy najmout postavu či získat výhodu díky nějaké události. 

Na začátku hry hráč za McReadyho dostane jeden ze šeti dolarů. Další dva jsou položeny na bojiště v Rattlesnake Creek. Zbylé tři jsou umístěny volně na stůl v dosahu obou hráčů. Na konci každého kola po vyhodnocení útoku poražený s nižší palebnou silou získá jeden dolar.
Pokud by hráč měl v držení čtyři či pět dolarů, může si během dobírací fáze ze své balíčku karet dobrat pouze jednu kartu. Pokud by zadržoval všech šest dolarů, nesmí si v rámci dobírací fáze vzít žádnou.

Vždy je dobré mít v zásobě jeden dolar navíc, neboť zahrání některých karet může být zpoplatněno dolarem. Rovněž tak některé karty mohou žádat za své zahrání, abyste zahodili kartu z ruku náhodně.

Autor: Raine21

Další názvy této společenské hry

  • Revolver Uitbreiding 1.3: Wraak op de grens

Vybíráme z aukcí

Predam hru Únikovka - Prokletí sfingy
Predam hru Únikovka - Prokletí sfingy
Akt. cena: 7 €
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>