Resident Evil Deck Building Game: Outbreak

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Resident Evil Deck Building Game: Outbreak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Bandai
Autoři: Tylar Allinder
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

kdy se objeví v ČR ?

Základní otázka již v názvu. 30.9.2011 Coming, takže Radku, jak to vidíš v ČR ?
Tohle prostě rovnou kupuji - historicky nejoblíbenější desková hra mých synů (a jejich spolužáků)
Takže novinky v podobě nákazy už se blíží !
29.9.2011 18:03:49

rbx

Panzer
zatim slozite a draho z USA, takže chvilicku vyckejme. Dávám tomu týden az 14 dni, nez se to objeví v EU.

29.9.2011 18:16:25

konec října
Tak to zní luxusně. Ještě tak kdyby podobně dorazilo Eaten by Zombie...Ale RE bude základ. A to jsem ještě nevyzkoušel nějaké pořádné kombinace 1. a 2. dílu. (resp. náhodně ano, ale moc ty decky pak nefungovaly).

29.9.2011 18:43:21

Infekce se dostala i na mě
áááá...já to nevydržím...každý den kontroluji české e-shopy jestli tam není předobjednávka...ještě pořád žádný konkrétní datum?

12.10.2011 11:02:01

Evropa nic?
Jak je možné, že na internetu nemůžu nikde zjistit datum vydání v Evropě? Skoro mě to až děsí.

24.10.2011 16:40:11

Evropa
Četl jsem nějaký auditko s autorem (nebo vydavatelem, už nevím), proč nebude RE v Essenu a odpověď - není plánováno pro Evropu. Ale v klidu, to nebyly ani předchozí díly a zdatní zdejší deskoherní prodejci zajistili :)

24.10.2011 20:54:41

S.T.A.R.S....
A je to tady :) na Tomovkách vysí už předorder...už jen čekat a vesele se napjatě třepat. O víkendu budou orgie s dvěma předchozíma...takové: "v minulých dílech ste viděli..."

26.10.2011 13:20:59

Outbreak
Tak mám doma a dohraných pár partií. Dodaný case pro karty je vhodný, opravdu se do něj vlezou všechny karty ze všech rozšíření, avšak děliče dali jen pro základní zdroje a outbreak karty, zbytek vysí holt "v sobě". Hra se po prvních hrách zdála celkem rychlá, problém byl ve zvládání infekce a taky že proti sobě stáli (asi, podle mého názoru) nejslabší a nejsilnější postava (david king vs. Ada wong) tak právě tak to dopadlo, jinak po více hraních je to svěží přívan virů do nových her...já za sebe jsem spokojen až na detaily

10.12.2011 23:12:12

Vybíráme z Bazaru

Libertalia: Piráti vzduchomoří
Libertalia: Piráti vzduchomoří
Akt. cena: 530 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas