Resident Evil Deck Building Game: Outbreak

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Resident Evil Deck Building Game: Outbreak - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Bandai
Autoři: Tylar Allinder
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy a názory

Tak hra mi včera úspěšně došla. Krabice je takřka poloviční což beru u rozšíření jako výhradní plus. Najdete zde na 150 karet nových a jako bonus i zásobník na karty s děliči. Ovšem zde nacházím první problémy. Asi první co bych zmínil je to, že si překontrolujte všechny karty, nejde o chybu, ale spíše jak o nějaký chyták, kde jsem se pozastavil...chyběl mi Kevin charakter a jedna akční karta, teprve až když jsem si k tomu sedl a začal to checkovat detailněji jsem zjistil, že policista je tajně přicuclý k Excelle a stejně tak i druhá karta k jiné. Další věcí, která bude hodně zajímat by bylo to že do zásobníku se vlezou všechny karty i z base setu i alliance, avšak co mě hodně zamrzelo bylo, že třídiče byly nadepsány pouze pro outbreak plus munice (10x,20x,30x) a základní výbavu nože, handguny a rostlinky. Zbytek jde jaksi jen za přepážku hromadně, kterou si můžete nadepsat, ale bez dalšího rozdělování. Herní systém nepopíš, bo hrát máme v plánu asi v pátek, tak sem zvědavý. Návod vypadá na vcelku zajímavý systém.
29.11.2011 09:53:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Outbreak mód
Tak jsme vyzkoušeli a je to docela maso. Měl bych pár dotazů na některé situace jak hrajete:
1. Pokud jsem byl jako neinfikovaná postava při prohledávání zabit, otáčím postavu, snnižuji maximum života o 20 atd, ale může na mně v kole kdy jsem mrtvý (otočený), útočit infikovaný ?

2. Boj infikovaného a neinfikovaného hráče probíhá jako rubačka ve versus módu (za kolik útočím tolik ubírám), nebo platí pravidla jako pro boj s infikovanými z Mansion, tedy při útoku buď útok více než health, jinak zranění za damage ? Podle pravidel na straně 17 bych totiž řekl, že boj s infikovaným hráčem, je jako boj s infikovanými z Mansion, ale při health 140 infikovaných postav by tyto byly prakticky nesmrtelné (dá-li se slovo nesmrtelné u mrtvol použít :-)

31.12.2011 22:47:20

Vybíráme z Bazaru

Ostrovy titánů+solo
Ostrovy titánů+solo
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas