Reichbusters: Projekt Vril

xxxxxxxxoo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Reichbusters: Projekt Vril - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Jake Thornton
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Profi tisk karet a pravidel

Ahoj,

 

kdo by měl zájem o profi tisk karet a pravidel nechť čte dále, avšak nejspíše všem, co vypadají, že vlastní hru jsem poslal soukromou zprávu ohledně této záležitosti. Text zprávy obsahoval informace níže, kromě toho, že jsem zapomněl dodat, že je to tisk všeho kromě rozšíření NOT ON THIS EARTH, které možná podle zájmu přijde později:

S kolegou Bukysem se nám podařilo přeložit všechny karty do grafiky.


Cena by byla dohromady 2100 (karty 1750, pravidla 350) + zásilkovna a samozřejmě nějaký dobrovolný příspěvek je možný. Cena je vysoká a to hlavně kvůli velkému počtu karet (314). Nějakou tu stovku jsem připočítal navíc pro Bukyse, který udělal opravdu profi práci, já si neúčtuji nic, případné peníze, které pošleš navíc, si rozdělíme.
Bylo by to tedy vše v češtině. Karty, pravidla, které jsou skoro k nepoznání od originálu, kromě karet nepřátel, které tisknout nebudeme -  je jich ještě víc a dle mého stačí přelepit na původní třeba francouzské karty – sám jsem si to nalepil a u těchto karet to nevadí, nejde to poznat na rozdíl od jiných.

Pokud někdo například nechtěl karty, ale jen pravidla, můžeme se takto také domluvit. Stačilo by v tabulce napsat do kolonky karty NE.

Tady je odkaz na to, jak vypadají karty. Někde jsou ještě poznámky, které tam samozřejmě nebudou. 3 karty hrdinů jsou předělány dle mého gusta, jeden je dle Arnolda a dva další podle československých hrdinů 2. světové války. Pokud by se to někomu nelíbilo, šlo by to vyměnit za originály, které ještě Bukys přeloží (avšak kdyby to nevadilo tak bychom mu ušetřili práci).

https://uloz.to/file/UZyr0XJHbm5M/jeff-20221122t191019z-001-zip#!ZGD0ZGR2Z2IvZmNlBQAxZJDlLmWzBR01oJWYL0uYJSqVZwZ4ZN==

Co se týče pravidel, tak ty jsou nahrané na zatrolených hrách, než půjdou do tisku, vše tam ještě upravím ať je v češtině a bez zbytečných chyb (chybějící písmo atd.).

PŘÍPADNÝ ZÁJEMCI PROSÍM REAGUJTE (POZITIVNĚ ČI NEGATIVNĚ) DO 4. PROSINCE (NEDĚLE). Aby to stihlo přijít do Vánoc, bude to velká zakázka. Poté se případně zapište do tabulky a pošli částku (buď za karty nebo jen za pravidla nebo za obojí) + 79 kč zásilkovna na účet 1267810015/3030 – do poznámky pro příjemce dejte přezdívku ze ZH a VŠE/JEN KARTY (Např. Jeff – Pouze karty).

Tady je tabulka na zapsání: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WmZ9nIXgIU8Jqml1qg15onXWdog3Qz0e/edit#gid=825187852

Díky moc za odpověď Jeff

PS: Pokud v rámci hromadné objednávky bude nějaká sleva, tak samozřejmě dám o tom echo, ale nechci s tím dopředu počítat, nevím kolik nás bude a jestli nějakou vyjednám.

Jeff

22.11.2022 21:57:14

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Příšerky z podzemí česky včetně rozšíření prodej
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas