nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Red Aurora

Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Print & Play)
Autoři: Stěpan Stěpanov
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

Red Aurora je hra pro jednoho hráče, nabízející možnost znovu prožit dramatické historické události v říjnovém Petrohradě roku 1917. Jako člen Vojenského revolučního výboru se hráč snaží o svržení ruské Prozatímní vlády. Herní proces se odehrává na dvou mapách Petrohradu s historicky přesnými lokacemi jednotek posádky, důstojnických škol, mostů, klíčových budov a samotného Zimního paláce. Hráč se ujímá kontroly nad vojáky, námořníky Baltské flotily a Rudými gardami ve snaze přemoci vládní jednotky junkerů, kozáků a úderné pěchoty.

V průběhu hry hráč chystá převrat, organizuje jednotky Rudé gardy, agituje vojáky petrohradské posádky a shromažďuje revoluční oddíly s cílem zabránit vládě dopravit do Petrohradu věrná vojska a utnout rebelii v zárodku. Revoluční hlídky obsazují klíčová místa Petrohradu – vlaková nádraží, komunikační centra a elektrárny – a zápasí s provládními silami o nadvládu nad městem. Zápas vrcholí v okamžik, kdy revoluční oddíly obkličují Zimní Palác a pokouší se ho zmocnit silou za tmy říjnové noci.

Hra obsahuje 58 historických události s částečně náhodnou chronologii a (díky krátkému hernímu času) nabízí skvělou znovuhratelnost. Udrží se Prozatímní Vláda u moci anebo výstřel Aurory předznamená novou éru ruských dějin?

Autor: StevensonJunior

Vybíráme z aukcí

Kaleidoskop
Kaleidoskop
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Není zadaná žádná velká herní akce. Přidat novou.

Kalendář všech akcí >>