Rallyman: GT - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jean-Christophe Bouvier
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupit AJ verzi nebo čekat na češtinu?

Ahojte, jak se tak dívám, tak ke hraní není zapotřebí moc umět anglicky, jde jen o házení kostek. Vyplatí se podle vás čekat na ČJ verzi, nebo mám investovat do anglické? Nebo to bude pro lidi co moc neumí anglicky moc náročné?

4.1.2022 12:48:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Neni tam text na komponentach. Tj. staci prelouskat pravidla. 

9.11.2022 15:04:51

@MortZ ja počkám na CZ, hlavne preto aby som podporil našich :)

10.11.2022 08:08:15

@Michal-BF Ahoj, zvažujem či ísť do Heat alebo Rallyman GT. K Heat som si už prebehol pravidlá a chcel by som prejsť aj tie k RallymanGT. Budú taktiež k dispozícií alebo ich nebudete zverejňovať?? Ďakujem 

10.11.2022 16:26:38

@DeskoFanatik pravidla jsou v sekci ke stažení, nejsou to oficiální pravidla BF, ale předpokládám, že ta budou stejná…

10.11.2022 18:38:31

@tondakolik ja som podporil pôvodný KS ale relatívne rýchlo som to predal. Niekde som zachytil, že by mali byť nejaké zásadnejšie zmeny v pravidlách, tak som len chcel pozrieť ako to tú hru zmenilo.

@Michal-BF ak máš info o zmenách hratelnosti s pôvodným vydaním, tak to by mi v podstate úplne stačilo 🙂 . Ďakujem

11.11.2022 06:13:00

@DeskoFanatik pravidla uploadnu, zběžně jsem je porovnal a třeba strana 14 je úplně jiná a na více místech jsou nová pravidla více rozepsaná a s novými příklady. Vlastně už příprava hry má o bod navíc, byť je to kosmetická změna.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

11.11.2022 07:45:00

@Michal-BF tak Heat som síce nehral ale Nithrania k tomu robili kopec videí a aj z ohlasov tá hra vyzerá neskutočne dobre. Vidím to ale tak, že Heat u mňa skončí určite a Rallyman GT si kúpím opäť. Tam je veľká výhoda tej modulárnej mapy a človek si v podstate postaví trať akú chce. Super, že ste na trh doniesli takto kvalitné závodne hry, myslím, že to tu celkom chýbalo. Vďaka za to 🙂

11.11.2022 08:51:19

Rozhodne se přidávám! Rallyman GT v češtině, to je splněný sen! Díky BF ;-)

11.11.2022 09:47:49

Vybíráme z Bazaru

Findorff
Findorff
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas