nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Quarriors! Rise of the Demons

Rozšíření pro hru: Quarriors!
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arclight
WizKids
Autoři: Eric M. Lang
Mike Elliott
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Při naší poslední návštěvě všichni hrdinní Quarioři dobývali slávu ve jmény královny Quiany, prozkoumávali Divočinu a získávali přemnohá Quarry. Záviděníhodný život!

Ale - co jsou ty temné stíny krčící se v temných zákoutích Divočiny? Proč najednou nemůžu vyrazit na lov Quarry, aniž bych nestrávil hodiny pucováním toho cizáckého slizu z mých krásných quarriorských bot?

Rise of the Demons je první rozšíření pro kostkovou hru Quarriors. Obsahuje novou příšeru, nové kouzlo a nové verze příšer ze základního balení. Co všechny tyto komponenty spojuje je nový mechanismus korupce, jehož základ leží v nových "korumpovaných" kostkách Quiddity. Tyto kostky nelze získat odchycením v Divočině, jako je tomu u normálních kostek Quiddity, ale získávají se jinými mechanismy - typicky je "udělí" soupeř s použitím, svých korumpovaných karet. Korumpované Quiddity kostky mají i strany, na kterých může padnout čistá 0 a žádná Quiddity se nezíská. Navíc mají jednu stranu se třemi peckami (Burst), která spouští nepříjemné efekty z korumpovaných karet příšer.

Mechanismus korupce lze do hry zakomponovat v několika stupních, od nejmenšího, kdy je korumpovaných karet jenom pár, "pro chuť", až do stupně, kdy korumpované karty tvoří většinu Divočiny.

 

Autor: gev