Project L: Finesse Expansion

xxxxxxxxxo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Project L: Finesse Expansion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Project L
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Boardcubator
Autoři: Filip Daňhel
Jan Soukal
Martin Řehořík
Michal Mikeš
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

https://www.kickstarter.com/projects/boardcubator/project-l-finesse
Spustená kampaň
Bude opäť multipledge? :)

Edit: multipledge organizuje Roxik
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1p1ih1_6iUuymysR30u_v8hsGIWQdTK4rGLiMpFBenTQ/edit?usp=sharing
12.10.2020 18:12:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Odmena
Tiež sa rád pridám k odmene, nie je problém. :)

To Curuj: Juraj potom doručenie ako minule - až domov? ;)

29.10.2020 22:02:00

€€
tiež nemám problém prispieť. aj obom
joxo0071 - ak korona dovolí :D

29.10.2020 23:06:54

odmena
za mna palec hore. odmena je na mieste, prace s tym bude viac ako dost.

29.10.2020 23:16:21

Multipledge
Také jsem se připojil. Doufám že jsem teda ještě mohl... :)

30.10.2020 08:49:01

Odmena a distribuce
Zdar vsichni, ani ja nemam problem prispet na darek - vim, jaky je opruz neco takoveho organizovat a Roxik i dalsi maji muj obdiv a veliky dik! Sam jsem organizoval jen par klasickych six packu, coz je smesny oproti teto hromadne akci.

Ad odmena: nejsme maly deti a nepujde o prekvapko, takze navrhuji, aby jednoduse vsichni, kteri se ucastni teto hromadne akce (plus samozrejme take souhlasi s odmenou) jednoduse poslali treba 1 Euro (resp. korunovy ekvivalent nebo proste kolik chteji dle vlastniho uvazeni) navic Roxikovi. Ja to tak udelam.

Odmenu pro Medwidka by meli poresit primarne “navrativsi se”.

Asi by Roxikovi pomohlo, kdyby do jednotlivych mest mohl poslat vetsi zasilku nekomu, kdo distribuci dal zajisti. Ja muzu pomoci distribuovat v Praze, na Kladno a pripadne i jinam podle toho, kam budu mit cestu.

30.10.2020 11:12:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadylek
@Kadylek: Kdyby to mělo být překvápko, tak bych vám napsal SZ a neřešil bych to tu veřejně před Roxikem. :))

Pokud to Roxikovi nebude dělat bordel v evidenci, kdo měl kolik poslat, tak to můžeme poslat rovnou jemu a on ať si s těmi penězi navíc udělá, co uváží za vhodné. ;)

30.10.2020 11:29:06

Odmena
Jo to poslani penez navic se jevi jako nejjednodussi, ale prijde mi to takove neosobni.

Ja navrhuji toto.
Jednomu ochotnemu cloveku, ktery bude zaroven i osobne od Roxika prebirat krabici(e) bychom poslali na ucet 1€/27Kc a ten by hru z nejakeho eshopu objednal a predal.

Stejne tak v pripade medwidka kdyby se nasel jeden dobrovolnik ktery s nim bude a tomu by se taky poslaly penize na ucet. Seznam lidi kteri brali prvni project L KS by mel byt nekde tady taky v google tabulce.

Co vy na to? Najdou se dva dobrovolnici kteri by napsali soukromou zpravu vsem zucastnenym aby jim poslali penize, hru zakoupili a predali ? :)

30.10.2020 11:48:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Logistika
To bude zajímavé :)
https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1GCgiSjSJJFmwkXoFXmTYIUyVEhTfR8P6&usp=sharing

30.10.2020 12:50:59

Roxik
No, pěkná mapka...
Jinak to si říká o jeden nějaký větší balík přímo do Ostravy... :-D

Klidně bych to v Ostravě i popředával, ale rozeslat bych to nezvládl (půl roku odesílám varnou konvici na reklamaci :-D )

30.10.2020 13:01:24

kubeckam
ja by som si to nechal poslať k tebe, už sme spolu obchodovali (neklid :) ). a vzal by som seba, Čadcu, Jablunkov a Dubnicu. s dovolením Jablunkovčana, ostatných mám prakticky dohodnutých

30.10.2020 14:52:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Curuj
Jablunkovan bude více než vděčný. ;-)

30.10.2020 15:22:15

Logistika
Přidal jsem do tabulky další list, kde budeme ladit logistiku.
Protože je jasný, že za rok se může hodně věcí změnit, není třeba zacházet do detailů, pokud nechcete. Aktuálně jde hlavně o to, zda jsme schopni pokrýt všechny (většinu) těmi třemi "depy" - Praha, Brno, Ostrava. Zbytek pochopitelně budu posílat poštou/Zásilkovnou.
Zkrátka aby bylo jasné, kolik čeho se má do kterého města poslat.

30.10.2020 16:53:47 | Upraveno autorem (porovnej)

multipledge
Tiež som sa s dovolením pridala. Na odmenu rada prispejem. :)

31.10.2020 08:47:57

Odměna Roxikovi
Jak teda s tou odměnou?
Nejméně komplikací bude asi zaslat Roxikovi to
1€ / 27Kč na účet.
Jsme všichni pro? Já jo.

31.10.2020 10:02:09

Odměna
Já se k odměně rozhodně přidám, těch ušetřených euro za poštovné nebude zrovna málo.
@Roxik: trochu jsem upravil tu tabulku, aby se tam daly zadávat i různá množství pro různé pledge a nemusely tam být duplicitní řádky. Snad ti to nevadí, pokud jo, vrátím klidně zpátky :)

31.10.2020 11:36:29

ku8az
Jo, úprava mi sice v logistice rozbila ten skalární součin, ale opravil jsem. Bude to takhle trochu jednodušší.

31.10.2020 12:36:07

Roxik
Není jednoduší než poštou, přes zásilkovnu. Každý si ji sám zařídí a vlastně i zaplatí a tobě pak pošlou kód, který pak jenom nahlásíš na podacím místě zásilkovny a budeš to mít o dost jednoduší. Já už to tak dělám úplně pravidelně, když si něco objednám, tak si to i sám zařídím.

31.10.2020 13:00:12

Svatypan
Ano. „postou/Zasilkovnou“. :)

31.10.2020 13:01:46

Co dál?
@Roxik: Teď máme vyplnit údaje na kartě logistika a čekat na instrukce s platbou? Nebo je potřeba ještě něco? :-)

31.10.2020 17:38:13

Curuj
jo jo, cím :-) Budu tedy s tebou a ostatními počítat, takže na mne napiš...

Samozřejmě kdokoli chcete vyzvednutí v ostravě, tak se může na mne naspat. Ve formuláři jsem uvedl email, kde bychom se pak domluvili podrobněji až by nadešel ten správný čas :-)

31.10.2020 17:47:04

Co dál?
Momentálně jsme ve vzduchoprázdnu, kdy stále nabíráme lidi na palubu, pokud se bude chtít někdo další přidat.

Na listu logistika bychom se postupně měli dohodnout na distribuci. Vypadá to poměrně optimisticky, že se podaří velkou část zájemců odbavit osobně.
Pokusím se vyjednat tři distribuční místa (tři balíky od Boardcubatoru) - jeden ke mně do Prahy, druhý k martisun do Brna a třetí k kubeckam do Ostravy.
Curuj se nabídl, že rozveze hry z Ostravy směr Slovensko.
Já pokrývám D11.
Martinsun zvládá Brno až Zlín.
Zbývá několik, které bude potřeba vyřešit Zásilkovnou, nebo domluvou (třeba že se hra pošle po někom známém apod.).

Ale na distribuci asi nebude potřeba úplně spěchat - samotné rozdělení do těch třech balíků po mně asi budou chtít až příští rok.
Nyní tedy jde o to, abychom si do prosince všichni ujasnili, co chceme koupit, abych mohl k nějakému datu (které oznámím dopředu) uzavřit tabulku a závazně tvůrcům nahlásit počty.

31.10.2020 18:32:36

Pledge
Ahoj, taky jsem se přidal jestli je to OK. Beru jenom Finesse a ambasador pack.

1.11.2020 09:55:14

Project L
Tak jsem to nebydržel a objednal si Deluxe verzi ve slevě.. :D Nicméně pledge nechávám stejný a tuhle krabici pošlu za rok dál. :-)

1.11.2020 12:18:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Odmena
Jsem pro za tu praci si urcite odmenu zaslouzi. Taky mezi nas muze rozpocitat svuj pledge.

Finesse Ambassador pack a Ghost Piece je v rámci Master automaticky. Nebo to mam v tabulce taky zapsat?

2.11.2020 07:21:36 | Upraveno autorem (porovnej)

jazlo
Ano. Ghost piece je v Masteru automaticky. Finesse Ambassador je zdarma u Returning i u Master.

2.11.2020 08:04:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Věc (CZ)
Věc (CZ)
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas