Project L - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Španěl
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Phoenix Expansion

A sú späť

https://www.kickstarter.com/projects/boardcubator/project-l-reprint-new-expansion

Akožto homo kompletist, tých pár skladačiek musím mať :D Ale nie som returning backer, nakoľko sme tu robili hromadné objenávky…

 

Edit: Martin a ľudia z Boardcubatoru sú rýchli :-O všetka česť

4.4.2023 18:14:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdyby někdo pořádal group pledge, bylo by to super :D

4.4.2023 18:46:10

@DoubleM No nevím jestli tam bude jak moc srazit cenu. A doprava je do ČR 9€, takže to nemá cenu řešit.

4.4.2023 22:50:16

@Azifaral - na jednu stranu máš pravdu. Ale co se týče pouze add-onů už je to věc jiná. Já základ mám, Finesse a Ghost úplně nepotřebuju, ale Phoenix a Ambassador bych rád.

Proto bych se třeba rád k někomu přidal, protože platit 12€ nebo 19€ už rozdíl je.

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

5.4.2023 00:10:25

@Ellenar No jsem na tom trochu podobně, kdy já taky mám základ (z retailu). Já ale už začínám trochu koketovat s myšlenkou, jestli přece jenom nevezmu celý all-in (budu tím mít i základ KS, který je pro 5 lidí - ne že bych to někdy asi použil - a má trochu jiné karty) a ten svůj základ buď prodám a nebo někomu věnuji. Naštěstí je to celkově hra za 100€, což zase není taková raketa. Asi si počkám na to, až se otevře pledge manager a jak to bude vypadat vevnitř cenově. A nakolik by bylo zajímavé se s někým svézt a nebo jestli ten rozdíl bude tak malý, že to bude jedno a nechám si to poslat samostatně.

5.4.2023 07:57:06

Taky nad touhle verzí silně uvažuju. Máme doma základ z retailu a navíc tříletý synek si hrozně rád skládá ty tvary. Stojí ta rozšíření za těch skoro 1.600,-? (all in mínus cena prodaného základu)

5.4.2023 16:23:23

Podle mě jsou ta rozšíření zbytečná, základ úplně stačí. Navíc např. ty kovové mince jsou totálně přestřelené a jen zvyšují hmotnost krabice.

5.4.2023 16:57:13

Já bych zase nechtěl hrát hru bez rozsiření :) mám vše a nelituju

5.4.2023 18:17:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Hrál jsem zatím jen se stínovými dílky a toto rozšíření je super. Hru hrajeme často v 6ti (hrají vždy 2 hráči simultánně), je to lepší než ve 4:-) Jediná nevýhoda je, že stínový dílek “čtverec s ocáskem” je výrazně lepší než ostatní.

5.4.2023 22:31:27

Tak uvidím. Nějak mě tato hra doposud míjela. Jediné co tomu podobného máme doma je Ubondo. Nakonec jsem si v "eLku" šlehnul plnou dávku, aby mi náhodou nebylo líto, že jsem něco vynechal.

V nejhorším případě se to snáze prodá. :D

13.4.2023 13:14:06

@peca007 - akorát že jediné, co má Ubongo společného s Project-L je tvar některých dílků, jinak je to úplně jiná hra. Lko je parádně vymazlený pravidlově jednoduchý engine building schovaný za tetrisové skládačky.

13.4.2023 14:23:56

Kdyby se někdo z Prahy chtěl přidat pro úsporu pošty, dejte mi vědět, mám ještě v krabici místo ve výši 6 slotů :)

--------------------------------------
"Feet first into hell" - ODST motto

28.4.2023 09:43:22

Vybíráme z Bazaru

Die Macher - 2nd edition
Die Macher - 2nd edition
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas