Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vs. Cthulhu: I smrt může zemřít

Ahoj, pořád se nemůžu rozhodnout, jestli pořizovat 🤯. Máme #Zombicide (2nd Edition)  a #Cthulhu: I smrt může zemřít , Cthulhu zbožňujeme, ale stále si říkám, jestli je rozdíl v Přívalech temnoty a Cthulhu tak velký, že dává smysl mít oboje? Částečně si odpovím sám - dává, obě jsou prostě nádherné a nám žánrově i prostředím blízko, ale …(případně doplňte prosím) :)

Za každou sdílenou zkušenost moc děkuji!

 

10.4.2024 18:13:56

@señor Puss za mě osobně dává smysl mít obě dvě. Cthulhu má pro mě zajímavější scénáře a větší důraz na příběh/atmosféru. Aspoň mě se tam skládá příběh každou akcí. Naproti tomu na Přívalu mě baví rozdílní hrdinové a tuny předmětů, který ti vypadávaj úplně odevšad. Příva je za mě o něco míň taktičtější ale zase víc akčnější.

10.4.2024 19:59:02

Já mám Cthulhu, Hellboye, Zombicide 2nd, Black plague, Green horde a další podobné.. Příval jsem bral, ale.. mě osobně nebo celou naši skupinku zrovna moc nenadchl a poslal jsem to dál, shodli jsme se, že fantasy Zombicida nás baví víc, ten mechanismus boje v Přívalu je pro mě takový nemastný.. jediné co se mi na tom líbí je řešení obtížnosti pro méně hráčů a bossové, je tam toho víc, něco fajn něco opět bych nepotřeboval.. doma se to asi neztratí, záleží strašně jak ti to sedne, třeba z toho naopak budeš nadšen. Ono Cthulhu taky miluju, ale u toho mi zas vadí jak tě tlačí čas ten konec je vždy na palici s prastarým :D

12.4.2024 12:04:42

Za mě jasná volba, obojí :D Příval je za mě taková oddechovka, která se dobře hraje i v solu (nemusíš hrát za více postav najednou) a hru pochopí docela rychle i nehráči, zatímco Cthulhu je zase sprint, který tě bude deptat.  

12.4.2024 12:40:50

@Felnulus 

@Serenitka 

@HanysCh 

Moc vám všem díky, dnes jsme objednali:)

14.4.2024 11:11:50

Vybíráme z Bazaru

12 říší + promo
12 říší + promo
Akt. cena: 95 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas