Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Upgrade pack česky?

Nemá někdo upgrade pack? Chtěl bych ho přeložit a pak ideálně profi vytisknout. Nepotrebuju ho vlastnit pouze nejaky kvalitní sken. S tím ze jedničku nemám all in ani bych nepotřeboval sken všeho.


Kdyby někdo mel a mohl by mi oskenovat byl bych rad :-) Prival temnoty 2 nevlastním ale tohle chci udělat předtim než si ho poridim, at mužů využít již nabarvene figurky z jednicky.


Pripadne dekuji :-)

Jeff

24.2.2024 10:37:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Pripichnu se sem, at nemusim zakladat nove vlakno: hrdinove z jednicky maji stejne level-up karty a upgrady jako hrdinove z dvojky?

EDIT: už jsem to zjistil: lze použít upgrade pack pro větší variabilitu hrdinů nebo monster, jen figurky je třeba používat stejné nebo sehnat jinde. Povolání jsou stejná, jen ten upgrade pack dává víc variant hrdinů s různými vlastnosmi na základní kartě 

5.3.2024 23:08:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja bych bral spis karty hrdinu z fantasy Zombicide, ale taky ten upgrade pack nemuzu najit

6.3.2024 10:30:09

Stejně jaok fidisko, mám skoro všechno k Zombicide fantasy verzím a existuje crossover pack, ale nedá se v podstatě sehnat mimo kampaň či drahý ebay a je anglicky, Příval mám CZ, je takové smutné, že zatímco do Zombicidy mám desítky přeživších, tak v Přívalu je 6 tragikomických postaviček a budu si muset hold předělat či dodělat sám, ale na to nemám moc kapacity a nebude to vypadat tak dobře jako profi tisk.

6.3.2024 13:00:31

Já na tom pomalu pracuju. Překládám jednak tu kampaň z upgrade packu MD1 (mám už asi 4 úkoly), a mám přeložené karty hrdinů, skupin a nestvůr ze základu MD1. Můžu to sem postupně začít dávat.

7.3.2024 00:09:51

to gerlant: a udelat hrdiny z fantasy Zombicide nahodou neplanujes? Prenaset monstra ze Zombicide do PT uplne nepotrebuju, ale u tech hrdinu by bylo hezke mit trochu vic variability. A tam by ani nevadilo, ze by to nebyl uplne profi tisk.

diky

Jinak ja psal vcera Rexikum a ti to prekladat neplanujou, ze to bylo jen KS exclusive a z BF mi napsali, ze se na to zkusi kouknout. Tak uvidime.

7.3.2024 09:54:11

@Serenitka v ZC je sice 50 hrdinu, ale vetsina je stejna (lisi se par schopnosti, vetsinou irelevantnich). V MD je v zakladu 6 hrdinu a kazdy se hraje uplne jinak a lisi se i podle toho, jak je clovek vylevli. Plus dalsi 4 unikatni hrdinove jsou v malych rozsirenich (Necro, Bard, Tinkerer, Monk) a 18 variaci na predchozi hrdiny v upgrade packu. Ja ti nevim, ale MD mi vychazi rozhodne lepe :)

Plus teda neni uplne fer srovnavat KS Zombicide s MD retailem. 

8.3.2024 22:16:34

@Serenitka Tak pokud vím, tak v ZÁKLADU zombicide je taky jenom 6 a navíc ještě tragičtějších postaviček, které se od sebe moc neliší…

9.3.2024 11:58:49

@gerlant ty jo to je skvělá zprava!!! Diky moc. V to jsem ani nedoufal. Bude to rovnou v grafice? Pokud ano tak to bys byl největší frajer!

Jeff

9.3.2024 17:00:23

Vždycky jedině v grafice :). Nahrál jsem (čeká na schválení) karty hrdinů z UP. Je to výběr, překládál jsem primárně ty, co už mám namalované a připravené k hraní. Jsou to:

Azrael, Bjorn, Baldric, Clovis, Elias, Myriam, Julian, Owen, Sarah, Sibyl, Siegfried, Whisper, Zoe

Jsou tam myslím někteří i ze Zombicide Crossover.

Kdyžtak pište o jaké další hrdiny by byl zájem, kteří vám příjdou herně zajímaví.

Brzy přidám i skupiny a toulavá monstra z MD1. Ta kampaň z UP bude chvíli trvat, jsem tak v ⅓. 

10.3.2024 09:47:16

@gerlant díky! Nechtělo by se ti přeložit i hrdiny z rozšíření včetně karet? (necromanceři, tinkereři, etc).

 Scan klidně dodám, nebo klidně můžu dodat i ty překlady, neumím to akorát překlopit do grafiky.

10.3.2024 12:47:59

@Dansemacabre skoro všechna ta rozšíření mám a asi udělám. Ale nebude to hned. Práce, rodina, barák a většinu volného času investuji do malování figurek ;-)

10.3.2024 13:42:33

@Conan70 Tak to je asi věc názoru nebo spíš vkusu :) Co se sculpu a designu týče, tak celý Přival je divný, už jednička byla, ta se mi nelíbila vůbec, tady jsem podlehl tomu, že bude lepší hratelně a s kampaní, ale ti hrdinové se mi fakt nelíbí, což u Zombicidu najdu jen pár kousků z KS, jinak jich mám desítky a pecka za mě.

11.3.2024 11:41:45

@Dansemacabre to ano, ale asi jsem neupřesnil, jak to myslím, nelíbí se mi design figurek, vlastnosti a hratelnost právě by měly být zajímavější než v Zombicidě, proto jsem to překousl a šel do toho, tak snad vyjde nějaké rozšíření, co doplní pár hrdinů.

11.3.2024 11:44:41

@Serenitka Jo aha, tys nemyslel postavy, ale figurky. Tak to je jiná

11.3.2024 12:25:20

@Serenitka jsem stejného názoru. Proto jsem i založil tohle vlákno. Figurky v jedničce mi tak hrozné nepřijdou, jsou upřímně dost podobné figurkam černého moru. Teda ne všechny ale některé. Já mám lightbringer pledge, což znamená ze z toho lze vybrat. 

U tohoto dílu ten divnej kentaur nebo nějaká Mucha či co se mi fakt nelíbí. Minioni vcelku Ok až na andelicky. 

Jinak bych ocenil ještě: Ajax, Silence, Sicarius, Mila, Lil’Ned je fakt ze jsou sice trochu divni, takže se i bez nich obejdu, ale tyto mají zrovna v jedničce zajímavé schopnosti (takže možná budou mít i ve dvojce) a mám je taky namalovaný :D

 

Jeff

11.3.2024 13:54:25

Taky se mi nelíbí většina figurek v MD2. Všichni ti mecha-andělé/démoni, o hrdinech nemluvě.

Nicméně přeložené karty hrdinů z MD1 jsou schválené a ke stažení. Nahrál jsem přeložené karty skupin a potulných nestvůr z MD1 a novou verzi hrdinů, kde jsou doplněni LilNed, Ajax, Silence, Mila, Sicarius, Valerie, Sylvan. Vše čeká na schválení.

21.3.2024 18:17:34

Super. Diky moc.

Jeff

22.3.2024 08:27:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Gemini Gauntlet
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas