Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reklamace figurek

Ahoj, Reklamovali jste už někdo polámané figurky? Já mám zlomené klepeto u škorpióna. Ostatní figurky vypadají v pořádku, ale ještě jednou to projdu. Díky za odpověď 

12.3.2022 15:18:36

Klepeto taktez zlomeno. Bude myslim jednodušší si ho slepit aspon tedy v mem případě. Rekl bych ze to nepujde ani poznat. 

..DeskoHerky Teplice..

12.3.2022 16:36:03

Tak dnes poslána reklamace - drak má ulomenou tlapu, prst, ocas i vousy. Druhý drak nemá vousy a k tomu jsem dal i škorpióna s ulomeným klepetem.

12.3.2022 18:06:12

Já se chystám slepit - Hades má ulomenou ruku, Valkyrie nemá jedno křídlo a drak nemá 2 šupiny/ostny na krku. Přijde mi zbytečný tohle reklamovat a nechat posílat přes půlku světa

12.3.2022 20:43:22

Lidi zlatí. Nevím co s tím dělali, ale taky asi 5 figurek má ulámané ruce (Svatý Martin s Husou, nebo kdo to je, potom Hades, Ta potvora s kosou..). Jedna menší krabička byla dokonce promáčknutá (s dírou). Plánuju to slepit a krabičku ignorovat, ale zdá se mi, že něco CMON podcenil..

16.3.2022 09:59:12

Taky jsem měl 3 polámané figurky, nevím co s tím dopravce dělal :( Slepit figurky vyjde levněji než posílat bůh ví kam. Klepeto Krále Škorpióna není poznat, že bylo slepené. Ruka kostlivce je tak dobře slepena, že nepoznám která to byla. Jedině kdo to odnesl je Anděl z Heavenfall, kde je vidět prasklina. A polámané obaly v krabici nijak nevadí… ale škoda, že to lépe nezabalily.

19.3.2022 09:59:54

DHvonBahnhof: Nic se nikam posílat nemusí, stačí kontaktovat CMONí support a pošlou nepolámaný figurky, to je jejich problém, že to nedopravili v pořádku.. akorát to bude asi dlouho trvat..

19.3.2022 10:32:25

Vybíráme z Bazaru

John Company
John Company
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas