Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Power level jednotlivých postav

Po pár hrách mám chuť rozdmýchat diskuzi o síle jednotlivých povolání ze základu.

Můj pohled je tento:

Tier 1: Rogue, Ranger, Berserker

(Rogue a Ranger jsou oba úplný power house. Ano je tam nějaká ta náhoda, ale za mě suverénně nejsilnější charaktery. Berserker je těžší na hraní, ale pokud máte v partě healera, určitě udělá tier 1.)

Tier 2: Wizard, Paladin

(Paladin jako suport vyniká hlavně ve hře více hráčů, přesto si myslím, že nedosahuje kvalit první trojice. Wizard je docela univerzální, má slušná podpůrná kouzla jako Frost armor + léčení i útočná jako Dark Magic, přesto to na Tier 1 není. Navíc na nižších levelech má pořád málo many.)

Tier 3: Shaman

(Podle mě nejslabší charakter. Křehký, extrémní požadavky na manu, skoro nepoužitelní elementálové. Použitelný je ve větší skupině hráčů jako suport a healer.)

Co si o tomhle rozdělení myslíte vy?

16.1.2023 13:12:45

Já ještě nemám nahráno tolik, abych mohl úplně objektivně zhodnotit, ale myslím, že v základu to asi může být tak jak píšeš, přesto mi shaman nepřišel až tak špatnej, otázka pak je, co s tím udělají postavy navíc z Darkbringer packu nebo upgrade kitu, kde mají jiné passivky a shadow, který můžou víc podporovat nějaký ze zaměření skillů a tak tu postavu posunout výš nebo naopak :)

+ za mě pak jsou fajn i ta v obchodě dostupná rozšíření s dalšími třídami, máme rádi variabilitu :)

16.1.2023 21:09:58

My máme taky zatím jen pár her, hráli jsme hlavně Rangera a Paladina. A tam je ranger určitě silnější a když mu vyjdou karty tak je to smrtící. Hráli jsme jen ve dvou a zkoušeli ještě Rogue, ten byl taky dobrej. Lákal mně druid, ale toho jsme ani nevybalili

16.1.2023 21:19:47

Vybíráme z Bazaru

Zeměplocha: Semafory
Zeměplocha: Semafory
Akt. cena: 2060 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas