Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň Heavenfall - chybějící karty, prosba o foto

Ahoj, prosím, nenašla by se tu dobrá duše, která by mi mohla nafotit campaign karty 5,6,7,8,9,10,11 a 12. Tyto karty mi chybí a než přijde náhrada z CMONu, moc by mi to pomohlo v průchodu kampaní. Předem moc děkuji za pomoc.

8.5.2022 21:01:06

ty jo, to mas nejakou zmrzacenou KS bednu teda :/ Ja to rozsireni nemam, tak ti pomoc nemuzu, ale jaka je tam kampanova krabice? udela to hru pribehovejsi? U zalkadu mi vlastne i vyhovuje, ze to jsou scenare bez nejake velke navaznosti a jsou naprosto hratelne samostatne. Ale kdyby se nejakym zvlastnim duvodem stalo, ze bych mel hromadu casu, tak jake jsou dojmy z te kampane?

11.5.2022 00:19:07

Naštěstí jsem dostal scan chybějících karet, tak to mohu hrát. Měl jsem celkově docela smůlu, ale co jsem četl tak poměrně hodně lidí hlásí různé chybějící komponenty (figurky, kostky, herní plán apodob.) Každopádně kampaň jako taková je více méně slepenec misí ze základu s trochu rozvinutým příběhem a novým záporákem. Za mě hodnotím kladně tu lehkost, ale nedosahuje hloubky kampaní jako třeba v Sword & Sorcery či Arena: The Contest. Co je super, tak je mnohem větší důraz na vývoj různých class (12 nových skillů u každé postavy), je tam max level 10 a tak se dá vyhrát s vícero buildy. Takže celkově taková rychlejší kampaň na víkend.

11.5.2022 13:37:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Ty jo, to zni dost presne, jak by se mi kampan libila.. Heavenfall nebyla psana jako KS Exclusive, tak snad to pujde koupit pozdeji i v retailu.

11.5.2022 15:33:09

Zdravím, navazuji také prosbou o sken karty. V mé kopii chybí legendary item pro šamana z kategorie Hellfire set. Mohl by mi ji prosím někdo naskenovat a poslat? Podpora ze strany CMON trochu nefunguje a za rok nebyli schopni kartu (ani v elektronické formě) poslat. Hlavně že mě co měsíc ujišťují,  že ji už balí do obálky.  =D

______________
aka WantonDuke

20.4.2023 12:36:55

Vybíráme z Bazaru

Dominion - 3. vydání
Dominion - 3. vydání
Akt. cena: 570 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas