Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Zdravím. Neví někdo jestli se plánuje nějaký pěkný insert ve 3d tisku? Díky za odpověď 👍

10.1.2024 08:07:53

@HanysCh uplne suhlasim

7.4.2024 20:16:09

Ahoj, objednal jsem od Hermana, protože beru vše zásadně od něj, tak až dorazí, dám vědět. Nedávno jsem bral do Arnaku, Oblevy, Monumentů věků, Duchů ostrova a doplňky do ISS. Všechno naprostá špička. A teď čekám na ten Příval a Brass.

8.4.2024 07:29:42

ja tiez beriem zasadne od Hermana ale to riesenie ze to je v 2 krabicich mi dost naburalo rozhodovanie :D

8.4.2024 08:45:29

Mě to v těch 2 krabicích moc nevadí. Stejně je mám vystavené na polici. Ty 3 nechám holt venku a 4 mapové díly ke kampani dám do krabice i když bude trochu nadzvedle víko. Já taky beru převážně inserty od Hermana. Přijdou mi že jsou víc účelové co se týče přípravy hry.

8.4.2024 12:32:40

Tak jsem pořídil insert od Hermana a spokojenost. Konečně se to bude dostávat na stůl častěji :-)

15.4.2024 20:23:23

A má už někdo ten od Mitroczecha? A dojmy na něj?

16.4.2024 10:39:21

@Dahy  Mám od nich, mají super jednání a co řekli to dodrželi, vlezlo se všechno do jedné krabice, jak základ, tak i rozšíření, na druhou stranu co mi vadí, tak některé figurky do stojanu jdou dost těžko a vše poskládat zpátky bez návodu je téměř nemožné. Takže se obávám, že mi trauma z přípravy odpadlo, ale přibylo z uklízení. Na druhou stranu fakt netuším, jak je na tom insert od Hermana.

16.4.2024 14:07:37

@HanysCh Tak toho jsem se přesně bál :( Už jsem právě něco zaslechl, že tam ty figurky jdou fakt blbě, že to musíš různě natáčet a není úplně prdel to tam nacpat zpátky. Chjo, přišel mi o malinko praktičtější :(

16.4.2024 16:07:58

Tak aby vlezla tak velká hra zvlášť s rozšířením se da předpokládat ze to bude těžký tetris. Nejspíše po nějaké době už člověk ví jak ns to ne? Pokud se tam blbe dávají figurky, nejde to trosku pilnikem upravit? Pokud insert ještě nemám lze to napsat jako připomínku a myslim ze s tím neco udelaji. 

Jinak diky za postřehy, také bych nevěděl který vybrat a tohle pomůže. Hru ještě nemám tak zatím nemusím řešit ale do budoucna budu vedet.

Jeff

16.4.2024 18:30:12

No, ja chtel figurka malovat, ale kvuli insertu nemuzu, protoze ten insert uplne znici zakladny figurek. Takze premyslim, jak to jinak vyresit. Muze mi nekdo rict, jak to s figurkama v insertu od Hermana? Diky.

16.4.2024 20:28:14

Úplně v pohodě, jdou tam krásně zasouvat a všude kolem mají spoustu místa. Akorát ty 3 největší z rozšíření holt necháš, kde jsou.

16.4.2024 22:02:07

Jedině insert od Hermana!!! Mám s ním odehrané zatím dva scénáře a je to pecka! Až na dvě potulné nestvůry, které zůstaly v krabici od rozšíření ( nemusíte s nimi hrát :D ) herní setup zkrátilo tak o 70%.

17.4.2024 12:34:54 | Upraveno autorem (porovnej)

@Surgi68 asi máš pravdu, na druhou stranu by mi vadili figurky mimo krabici. Nemám už žádné volné místo na hry :D takže musím co nejvíce nacpat do jedné krabice.

17.4.2024 14:47:49

za mna herman. Zvazoval som tiez ktory insert ale tie figurky v mitroczech inserte su sice pekne ulozene ale nastrkat ich tam je peklo (pun intended).

17.4.2024 15:37:09

Dnes jsem “nainstaloval” insert od MitroCzech a musím říct, že to je bezkonkurenčně nejhorší insert, co jsem měl v rukách. Figurky nejdou zasunout do těch kolejnic, poskládat to do krabice je peklo a čekám, že se brzo ty figurky rozlámou… Krabička s kostkami nemá dno a ty šuplíky z ní vypadávají. Jsou tam místa, který šlo řešit mnohem líp. Namalovat figurky je s tímhle krámem škoda barev a času.

Za mě má insert sloužit k lepšímu skladování a rychlejšímu setupu/úklidu. Tohle nesplňuje ani jeden aspekt. Takže zkusim hermana a tohle poletí do plastů.

19.4.2024 19:52:03 | Upraveno autorem (porovnej)

@nurgle  

Přesně, Herman pecka. Vše lícuje a prakticky bez návodu z5 po dohrání v krabici, velká spokojenost

MitroCz jsem zkusil jednou a hrůza. Když jsem jim napsal špatnou recenzi tak to radši smázli z nabídky i s “produktem”. Nenapsali, neřešili…

20.4.2024 17:08:33

@Bastardo tak se mnou komunikuji uplne v pohode, bral jsem 2 inserty a jeden funguje paradne na Duchy ostrova. Tady mi nabídli, ze mohu insert vratit coz chvalim a tim padem nemam jediny duvod od nich nenakoupit priste znovu :). Tak ja zkusim ted od Hermana insert, a tech par figurek mimo krabici nejak budu muset prezit. A viko krabice je nadzvednute?

20.4.2024 18:51:20

Už od nich mám pár insertů a všechny v pohodě. Tento se prostě nepovedl, to se stane. Oceňuji snahu nacpat to do jedné krabice a celkově by možná stačilo pár menších úprav, aby to bylo použitelný. 

Nicméně pokud si chci figurky nabarvit, tak tohle je no-go záležitost. Stejně tak nechci při sklízení hledat u každé druhé figurky polohu na setiny milimetru, abych tam nacpal všechno a ideálně to dalším patrem nerozlámal. Jako opravdu se mi stalo poprvé, že to původní plastové plato bylo lepší než insert za 1000+. Vracet to nebudu, něco použiju jinde, něco vyhodím… Ne vždy se zadaří.  

20.4.2024 21:47:35

@HanysCh 

Herman v pohodě, vše sedí, lícuje, dekl krabice taky. Inserty jsou z boku číslovaný tak má každá tlupa svojí řadu, jen koukneš na podstavec potvory zespodu a sázíš… paráda

21.4.2024 14:07:41

Můžu potvrdit, že Herman to má zpracované naprosto skvěle. Prostě vytáhneš a hraješ. Za mě další povedený insert a ty tři figurky v jiné krabici přežiju. Zatím jsem s každým byl nadmíru spokojený, takže není důvod měnit.

21.4.2024 20:52:15

Vybíráme z Bazaru

Splašené obvody
Splašené obvody
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas