Příval temnoty 2: Plameny pekelné

xxxxxxxxxo hodnoceno 37x (Seznam vlastníků)

Příval temnoty 2: Plameny pekelné - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
CMON Limited
Autoři: Alex Olteanu
Marco Portugal
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DOJMY

Tohle vlakno mi tu chybi. Jak se vam to libi? kolik mate nahrano? Ktery hrdina vam nejvic pasuje svoji mechanikou nebo vam prijde nejzabavnejsi hrat? 

 

Nasli jste u hry neco, co vas vylozene stve? Nebo co se vam naopak libi?

11.5.2022 00:20:50

Koukni do této diskuze: https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/massive-darkness-2-hellscape-11845/diskuse/uz-jste-hrali-31341/

 

My se k hraní teď delší dobu nedostali, každopádně dojmy máme pozitivní. Hrajeme s klukem (10 let) a je to takové vylepšené zombicide. Dost nás zavalila kupa obsahu, bral jsem komplet KS, to asi nikdy nedohrajem komplet.

Plus jsou vcelku jednoduchá pravidla a hlavně odlišné hraní za různé hrdiny. Mně hodně baví ranger a jeho “oko” s šípy. Odehráli jsme 4 mise ze základu a zatím je to docela snadné, doufám, že se pak obtížnost navýší.

Negativa za mně snad jen delší setup než všechno dohledám a připravím. A následný úklid do krabice. Komponenty jsou pěkné (odmýšlím od toho, že mi jako spoustě dalších došly některé figurky polámané, spravila to kapka lepidla)

11.5.2022 20:18:49

Dik, jsem slepej :D :D 

 

Ja to mam podobne. TOho obsahu je tam seredne. Ja si se setupem pomohl, ze jsem vytahl vsechny komponenty do organizeru na sroubky bokem (tusim tento: https://www.hornbach.cz/p/organizer-norp-16-399x303x50-mm-32-prihradek/5663571/). Je u nej fajn, ze se ty kastliky daji vytahnout, takze behem hry to funguje i jako takovy ty zetonkovy misky. Protoze puvodne jsem zkousel nacpat obsah zpet do krabice, ale to bylo vysilujici, tak jsem rezignoval a v puvodni krabici uz mam ulozene jenom miniatury, mapove dily a desky hrdnu.

 

Se slozitosti scenaru jsem na tom podobne, zatim to bylo podezrele lehke (odehrali jsme ve dvou 4 scenare). Obvzlast po zkusenosti treba z Cthulhu:DMD :))) Jeste jsem premyslel, jestli se razantne nezvedne obtiznost ve vetsim poctu hracu, protoze jak pak zacnes dohazovat kotel cernych kostek za vetsi moby, tak te to muze zabolet.

 

Tesim se, az vyzkousim dalsi classes. My ted hrali duo berserk a paladin, ale ti maji oba ty mechaniky takove hodne primocare. 

 

Jinak ja KS nejak minul, tak shanim ted veci az dodatecne. Ale podarilo se mi tu vydrazit nejakou zakladni pledge, tak aspon tak. A doufam, ze se mi pak zbytek podari koupit v retailu.

11.5.2022 21:26:07

Vybíráme z Bazaru

Sázky, prosím!
Sázky, prosím!
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas